page contents
982188783044+

انواع طرح آلاچیق UPVC

انواع طرح آلاچیق UPVC

اتاق شیشه ایقدم به قدم با شما از طراحی تا اجرای آلاچیق های UPVC زیبا و مستحکم

آلاچیق های UPVC دو جداره با استفاده از پروفیل وینتک ساخته می شوند و از جنبه های گوناگونی مانند رنگ پروفیل UPVC و شکل دیوار و سقف(آلاچیق upvc طرح ادوارد، ویکتوریا، کلاه فرنگی و چسبیده به دیوار) طبقه بندی می شوند و کاربرد های فراوانی دارند. برخی از الاچیق های دو جداره به دیوار منزل شما متصل می شوند و موجب بزرگ شدن فضای منزل می شوند و در واقع اطاقی آفتابی با ویژگی هایی از جمله عایق حرارت و برودت، زیبایی و سازگاری با هر نوع معماری ،ضد اشتعال، عدم نیاز به رنگ آمیزی و سرویس همراه با استحکام و امنیت در برابر سرقت خواهید داشت.

 

 

 

 

 

انواع طرح آلاچیق UPVC

تنوع شکل آلاچیق شیشه ای

ابعاد و اشکال آلاچیق های UPVC باتوجه به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشند.

 

 

طرح آلاچیق upvc

 

برای سفارش و یا استعلام قیمت پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید : 88783044-021

تنوع رنگ آلاچیق شیشه ای

این محصول در تنوع رنگ به دو نوع پروفیل لمینت و پروفیل رنگ شده تقسیم بندی می شود که تمامی رنگ ها را شامل می شوند. در قسمت پایین می توانید تنوع رنگ آلاچیق دو جداره را مشاهده کنید.

 

تنوع رنگ آلاچیق یوپی وی سی

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین