page contents
982188783044+

برچسب ضد امواج پنجره UPVC

برچسب ضد امواج پنجره UPVC

برچسب ضد امواج چیست ؟ در اطراف  ما به وفور وسایل الکترونیکی وجود دارد و اگرچه موجب آسانتر کردن نحوه انجام کارها می شوند اما به طور مخفیانه به جسم ما آسیب می رسانند. دانشمندان اثبات کردند، حضور طولانی مدت در کنار این امواج سبب بروز انواع نارحتی ها، مرگ سلولی، ناباروری،آسیب به جنین، تخریب دی ان ای، تومور و سرطان می شوند. با توجه به اینکه این امواج از طریق پنجره وارد منازل می شوند، برای جلوگیری از ورود و انعکاس این امواج الکترومغناطیس می توان از پرچسب های ضد امواج الکترومغناطیس بر روی درب و پنجره دوجداره UPVC استفاده کرد به این صورت که این پرچسب ضد امواج را بر روی شیشه پنجره دوجداره چسبانده و از انعکاس آلودگی ناشی از امواج و تشعشات زیان آور امواج جلوگیری کرد.

 

برچسب ضد امواج

 

تولید ایرانی افتخار ایرانی

به گفته مهندس علی زینلی (محقق ایرانی و تولید کننده این محصول) با استفاده از این پرچسب می توان امواج را از 20 هزار میکرووات در مترمربع به 4 میکرووات در مترمربع کاهش داد. این محصول را می توان به آسانی بر روی درب و پنجره upvcدوجداره استفاده کرد. در حال حاضر این محصول به مرحله تولید رسیده است.

تاثیر امواج در زندگی

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین