page contents
982188783044+

بزرگترین کارخانه یراق آلات اروپا

بزرگترین کارخانه یراق آلات اروپا

ساخت بزرگترین کارخانه تولید یراق آلات پنجره دو جداره UPVC و آلومینیوم اروپا در شهریور ماه امسال آغاز گردید. شرکت KALE تولید کننده یراق آلات درب و پنجره دو جداره و آلومینیوم با سابقه طولانی، با بهره برداری از این مجموعه صنعتی بزرگ، ظرفیت تولید محصولات خود را تا 5 برابر افزایش می دهد. مدیرعامل گروه KALE ترکیه اعلام کرد: “پس از 60 سال تولید با کیفیت یراق آلات درب و پنجره و نیز حضور تجاری در بیش از 102 کشور و بازارهای جهانی، برآنیم که با احداث بزرگترین کارخانه یراق آلات اروپا پاسخگوی نیاز شرکای تجاری خود باشیم.” در ادامه با بیان اینکه در این مجموعه جدید از خطوط تولیدی تمام خودکار و آخرین تکنولوژی روز دنیا استفاده خواهد شد، تاکید کرد آزمایشگاه و کنترل کیفی تولید محصولات نیز با نظارت دائم ift و RAL آلمان خواهد بود.

 

بزرگترین کارخانه یراق آلات پنجره دو جداره

 

در حال حاضر شرکت کاله با توجه به تجربه 60 ساله خود در این عرصه، یراق آلات درب و پنجره دو جداره خود را به مدت 10 سال گارانتی می نماید، با این حال طبق آزمایشات انجام شده یراق آلات درب و پنجره دو جداره کاله به مدت طولانی تری بدون هیچ مشکلی قابل استفاده می باشد. لازم بذکر است این محصولات کاملا منطبق با استانداردهای جهانی و دارای گواهینامه های کیفی SEPRO,GOST,DIN,TSE می باشند.

 

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین