88783044 21 98+

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک 

درباره پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک Wintech از اواخر سال 1980 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیلهای upvc مورد نیاز صنعت ساختمان در ابعاد و مقاطع مختلف آغاز نموده و با بیش از سه دهه فعالیت،پروفیلهای تولیدی خود را در بازار مصرفی کشورهای مختلف عرضه نمود. با توجه به عرضه و فروش پروفیل درب و پنجره دوجداره وینتک در ایران طی چندین سال گذشته شرکت آدوپن پلاستیک تصمیم به احداث کارخانه پنجره دوجداره وین تک در ایران نمود و فاز یک کارخانه وینتک در ابتدای آبان ماه سال 90 در زمینی به وسعت 36000متر مربع و زیر بنای تولیدی به وسعت 16000متر مربع در شهرک سرمایه گذاران خارجی تبریز افتتاح و شروع به فعالیت ، تولید و عرضه انواع پروفیلهای upvc وینتک استاندارد مورد نیاز این صنعت نمود.

 

مشخصات پنجره دوجداره وین تک

 

کارخانه وین تکتکنولوژی و ماشین آلات پروفیل وینتک:

در مجموعه های صنعتی پنجره دوجداره وینتک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود اروپایی در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان  اقدام به تولید پروفیلهای درب و پنجره دوجداره upvc با بالاترین استانداردها کرده است. همچنین برای ساخت پروفیل وینتک از بهترین مواد اولیه های اروپایی استفاده می گردد.

 
 

 

 

رنگ بندی پنجره وینتک:

پروفیلهای upvc به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه سفید تولید میشود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه وترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده،به طوریکه در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد.در کارخانه جات پنجره دوجداره وین تک در ایران سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیلهایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد.

پنجره لمینت وینتکدر کارخانه جات صنعتی وینتک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید و فروش پروفیل وین تک با پوشش رنگی لمینت Exterior Foil نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT آلمان تهیه میگردد. در حال حاضر پروفیل های لمینت به رنگ های بلوطی تیره Dark oak ، بلوطی روشن Golden Oak ، کاکائو براون Charcoal Brown و خاکستر Wintech gray موجود است. اگر بخواهیم نسبت قیمت پنجره لمینت وینتک به قیمت پنجره وین تک سفید را محاسبه کنید، عددی بین 28 تا 38 درصد مجموع کل فاکتور را خواهیم داشت.

 

 
کنترل کیفی پروفیل وینتک

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات پنجره دوجداره وین تک طی فرایندتولید، پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره وینتک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.از پروفیل وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید. کنترل کیفی انجام شده موجب افزایش کیفیت محصول نهایی پنجره دوجداره وین تک خواهد شد.

کیفیت پنجره دوجداره وین تک* تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی کراد

* تست مقاومت حرارتی تا 40-  درجه سانتی گراد

* تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش

* کنترل شفافیت رنگ سطوح پنجره دوجداره وین تک

* کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل

* کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر

* کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

* کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل

در کارخانجات پنجره وینتک طی مراحل بسته بندی، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

بدلیل کیفیت بالای محصولات وین تک، کلیه پروفیل های بدون روکش شامل 10 سال گارانتی و بیمه تضمین کیفیت کالا (بیمه ایران)  می باشد. امیدست که با رضایت شما مشتریان عزیز به بالاترین سطح ترقی برسیم.

 

 

• مقایسه قیمت پنجره وینتک در حالت های متفاوت

تفاوت موجود در پروژه نوسازی و پروژه بازسازی (تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب) در قیمت پنجره وین تک نیز تاثیرگذار می باشد. قیمت پنجره وینتک در این دو متد انجام پروژه براساس محاسبات زیر انجام می گردد.
از سری پروفیل های W640 (عرض 6سانتی متر)، W700 (عرض 7سانتی متر) و W260 (سری کشویی تک ریل و جفت ریل) می توان درهردوی این نوع پروژه ها استفاده کرد. تفاوت ایجاد شده در فاکتور این پروژه ها، تنها قیمت پروفیل وین تک می باشد و به مواردی که در فاکتور قیمت پنجره دوجداره وین تک درج می شود همچون شیشه دوجداره، زوار وین تک و یراق آلات بستگی ندارد. در زیر مقایسه قیمت بیان شده است:

 قیمت پروفیل وین تک: پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260

 زوار وین تک: بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود

 شیشه دوجداره: یکسان می باشد

 یراق آلات: یکسان می باشد ( درصورت استفاده از یراق آلات تک حالته  یا دوحالته در هر سه حالت)

* تفاوت در قیمت پروفیل وینتک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین مفهوم که هر چقدر پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند. همچنین هزینه تعویض پنجره های قدیمی موجب تغییر قیمت پنجره وین تک خواهد شد.

برای سفارش درب و پنجره دوجداره وین تک با ما تماس بگیرید.

پنجره دوجداره سری 60 وین تک

پنجره دوجداره سری 700 وین تکپنجره دوجداره سری تک ریل کشوییپنجره دوجداره سری جفت ریل کشویی وینتک

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.