page contents
982188783044+

درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی

درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی

عایق بندی مناسب ساختمان = استفاده از پنجره UPVC مناسب = صرفه جویی در هزینه و مصرف انرژی

میزان عایق بندی پنجره UPVC

 

عایق کاری منازل توسط درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره، اهمیت و نقش بسیار زیادی در عدم نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و مقاومت در برابر نفوذ آب ناشی از باران و همچنین گرم نگه داشتن منازل در روزهای سرد و خنک نگه داشتن آن در روزهای گرم دارد.

نکته حائز اهمیت در انتخاب عایق ها، میزان مقاومت آنها در برابردما، فشار باد، رطوبت و صدا می باشد. هر قدر ضریب مقاومت آنها بالاتر باشد، عناصر ذکر شده کمتر از عایق عبور خواهند کرد و میزان آسایش شما و صرفه جویی در انرژی افزایش خواهد یافت، به همین دلیل به جای ضخامت عایق (درب و پنجره یو پی وی سی) باید مقاومت آن ها با یکدیگر مقایسه شوند.

در منازل نقاطی وجود دارند که عایق بندی آنها نقش بسیار مهمی در هدر رفت انرژی دارند مانند سقفها، دیوارهای خارجی، کف منازل، لوله های انتقال آب گرم و درب و پنجره ها. در این مقاله در مورد عایق بندی بوسیله درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره صحبت می کنیم و ضریب عایق بندی هر یک از درب های upvc و پنجره دوجداره upvc را از لحاظ حالت بازشو و شکل هندسی مورد بررسی قرار می دهیم. تمامی مطالب برای پنجره هایی با اندازه استاندارد، پروفیل 5 حفره در نظر گرفته شده است.

درب و پنجره یو پی وی سی ثابت

درب و پنجره یو پی وی سی تک حالته

درب و پنجره یو پی وی سی دوحالته

درب و پنجره یو پی وی سی سایبانی

درب و پنجره یو پی وی سی کشویی

درب و پنجره یو پی وی سی آکاردئونی

درب و پنجره یو پی وی سی هندسی شکل

 

آرشاوین تولید کننده درب و پنجره UPVC

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین