اندازه گیری درب و پنجره UPVC

اندازه گیری درب و پنجره UPVC

برای اندازه گیری درب و پنجره UPVC نیاز به افرادی با تجارب و دقت بالا می باشد تا بتوان محصولی فراتر از نیاز مشتریان  را عرضه کرد. پرسنل اندازه گیری و طراحی، درب و پنجره دوجداره را از حیث ابعادی، حالت های بازشو، هماهنگی پروفیل و طرح پنجره دوجداره با نمای ساختمان و دیگر پنجره ها، هماهنگی رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره با رنگ دیگر شیشه ها و میزان عبور نور از آن و میزان آلودگی صوتی بررسی می کنند تا این امکان را به مشتری دهند که محصولی با مشخصه های درخواستی خود داشته باشند.

مشتریان ما خواهان بهترین و مناسب ترین محصول درب و پنجره دوجداره هستند و از آنجاکه اعتماد و رضایت آنها سرمایه ماست، تلاش می کنیم تا با استفاده از راهنمایی هایی درخور، نیازهای آنها را برطرف کنیم.

 

دقت در اندازه گیری درب و پنجره UPVC

نحوه اندازه گیریخطا در اندازه گیری موجب عدم تطابق ابعاد درب و پنجره UPVC تولیدی با ابعاد قاب پنجره و عدم نصب در زمان درخواستی می شود. برای جلوگیری از این قبیل اشتباهات فرم های خامی تهیه شده که ستون های عرض و ارتفاع در آن مشخص شده و هرکدام دارای سه جای خالی می باشند.

بطور مثال پرسنل اندازه گیری عرض را سه بار(با توجه به بزرگ یا کوچک بودن درب و پنجره دوجداره) در قسمت چپ، وسط و راست اندازه گیری کرده و هرسه عدد را یادداشت می کند و با درنظر گرفتن میزان تلرانس، یکی از اندازه ها را انتخاب می کند.

 

 

دقت در طراحی

درب و پنجره UPVCطرح پنجره و حالت های بازشو درب و پنجره دوجداره با توجه به سقف های کاذب و گچ بری های خاص معماری داخلی ساختمان ها، محل نصب پرده و میل پرده ها، مکان قرارگیری درب و پنجره UPVC(آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی، سرویس بهداشتی، ایوان) و از همه مهمتر استانداردهای ابعادی ساخت درب و پنجره دوجداره UPVC پیشنهاد داده می شود.

بعنوان مثال در ساختما نهایی که سقف کاذب و یا گچ بری تا پایین تر از ارتفاع پنجره UPVC ساخته می شوند، موجب تداخل لنگه بازشو با سقف می شود. در این حالت با استفاده از کتیبه در طراحی(کتیبه لنگه اقفی ثابت می باشد ) این مساله کاملا حل می شود. همچنین در حالتهایی که پرده ها ثابت است با استفاده از یراق آلات و حالت بازشو دوحالته، می توان تبادل جریان هوا را بدون کنار زدن پرده ها را دارا بود.

پنجره هندسی

 

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان