بازدید هیات فرانسوی از وینتک

بازدید هیات عالی‌رتبه پارلمان فرانسه از خط تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره شرکت وین‌تک در ایران

پنجم اردیبهشت‌ ماه 1393، افتخاری برای صنعت تولید پروفیل‌های درب و پنجره دوجداره ایران و همچنین شرکت وینتک رقم خورد و برای اولین بار اعضای یک هیأت پارلمانی – اقتصادی از کشور فرانسه به ریاست مدیر کمیسیون اقتصادی و مالی مجلس سنای این کشور، ضمن بازدید از خط تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره شرکت وینتک در ایران با مدیریت این شرکت دیدار و گفتگو کردند. به ویژه اینکه هیأت فرانسوی در جریان این بازدید و گفتگو از پیشرفت‌های صنعتی ایران در زمینه تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره ابراز رضایت کردند و حتی جزییات سرمایه‌گذاری در ایران را جویا شدند و آینده‌ای امیدوار کننده برای تلاشگران، صنعتگران و تولید کنندگان ایرانی که با برداشتن تحریم‌های ظالمانه خواهند توانست در مسیر جلب سرمایه‌های خارجی و حضور در بازارهای جهانی گامی استوار بردارند.

درب و پنجره دوجداره وینتک

 

جناب آقای سناتور فیلیپ مارینی، ریاست کمیسیون اقتصادی و مالی مجلس سنای فرانسه، جناب آقای سناتور آیمری دمونتسکیو، رئیس گروه دوستی پارلمان فرانسه و ایران، به همراه سایر سناتورهای فرانسوی به هنگام ورود به کارخانه وین تک مورد استقبال گرم و صمیمانه مهندس کاوه خداپرست، مدیریت گروه صنعتی وین تک و سایر مدیران این شرکت خوشنام و موفق قرار گرفتند. مهندس خداپرست ضمن خوش آمدگویی و عرض خیرمقدم به میهمانان ویژه وین تک، تاکید کرد: کارخانه تولیدی پروفیل های درب و پنجره دوجداره با نشان وینتک(Wintech) نتیجه یک سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت آدوپن ترکیه است که جزو سیصد شرکت برتر کشور ترکیه محسوب می‌شود و البته فعالیت‌ها و موفقیت‌های آدوپن و درخشش محصولات آن در بازارهای اروپایی هم زبانزد است. اما این پایان بازدید سناتورهای فرانسوی نبود و آنها مایل بودند بیشتر از روند سرمایه‌ گذاری خارجی در ایران بدانند و در جستجوی پاسخی به این پرسش بودند که مشارکت سرمایه‌گذاری ایران با ترکیه‌ چگونه توانسته‌است محصولی در کلاس برتر جهانی را تولید و به بازار عرضه کند.

میهمانان وین تک برای یافتن پاسخ عملی و مشاهده راز یک سرمایه‌گذاری مشترک و موفق ایران و ترکیه راه بازدید از تمامی خطوط تولید پروفیل درب و پنجره دو جداره، کنترل کیفیت، آزمایشگاه‌های تخصصی و پیچیده وین تک را انتخاب کردند و البته به مشاهده اکتفا نکردند و مداوم و دقیق از مدیران گروه صنعتی وین تک می‌پرسیدند که در شرایط تحریم‌ها چگونه مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پروفیل باکیفیت جهانی را تامین می‌کنند و یا اینکه چگونه پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات را در تنگنای دشوار تحریم و البته مشکلات ارزی به ایران آورده‌اند؟ سناتورهای فرانسوی البته از مهندسان وین تک، درباره روند تولید و کنترل کیفیت محصول نهایی جویا شدند. توضیحات دقیق مهندس خداپرست و همکارانشان هم در حین بازدید هیات ویژه پارلمان فرانسوی، البته رضایت ایشان را به همراه داشت.

 

نشان یادبود سنای فرانسه برای وین تک

در پایان این بازدید و گفتگوی صمیمانه هیات عالی رتبه فرانسوی از کارخانه وین تک در ایران، سناتور فیلیپ مارینی و هیئت همراه ضمن قدردانی، تقدیر و تشکر مجدد از مدیریت وین تک، از طرف خود و به نمایندگی از جانب هیئت پارلمانی فرانسه، نشان یادبود مجلس سنای فرانسه را به مهندس کاوه خداپرست، مدیریت عامل کارخانه وین تک ایران اهدا نمودند تا این نشان ویژه هم بر تالار افتخارات وین تک افزوده شود.

 

 (به نقل از بازار یوپی‌وی‌سی)

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان