تنوع پنجره دوجداره رنگی

تنوع پنجره دوجداره رنگی شرکت آرشاوین هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب وپنجره یو پی وی سی، بدلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت آرشاوین مفتخر است با توجه به تنوع رنگ محصولات خود، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره یو پی وی سی ارج می نهد.

پروفیل های روکش شده (لمینت) یو پی وی سی :

پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره یو پی وی سی برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره یو پی وی سی دارای ضمانت می باشد.

پروفیل لمینت پنجره رنگی

پنجره دوجداره رنگی :

این نوع پروفیل ها با استفاده از رنگ مخصوص پروفیل upvc  به صورت پاششی با ابزار مخصوص بر روی پروفیلها پاشیده میشود. از مزایای این نوع درب و پنجره یو پی وی سی رنگی 15 سال ضمانت ثبات رنگ دارد، ضد خش بودن، نظافت آسان و تنوع رنگ بالا (در 190 نوع رنگ) می باشد و همچنین می توان از پنجره یو پی وی سی استفاده کرد که نمای بیرونی آن دارای رنگی متفاوت نسبت به نمای داخلی آن داشته باشد.

انواع رنگ پنجره UPVC

 

در تصویر زیر که پروژه تعویض پنجره قدیمی با پنجره UPVC، توسط پرسنل شرکت آرشاوین را نشان می دهد شما میتوانید تفاوت رنگ پنجره یو پی وی سی در نمای خارج ساختمان و داخل ساختمان را مشاهده کنید.

پنجره بیرون رنگ

 

آرشاوین

تولیدکننده درب و پنجره یو پی وی سی

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان