توری پلیسه پنجره UPVC

آیا توری پلیسه برای پنجره دوجداره مناسب است؟ با آغاز شدن فصل گرما نیاز به تبادل جریان هوا در منازل افزایش می یابد. که این نیاز با باز کردن درب و پنجره میسر می شود. اما با باز شدن درب و پنجره های دوجداره  جریان هوا با خود مهمان هایی ناخوانده بهمراه می آورد که مزاحم آرامش و آسایش ما می شوند. بهترین و آسانترین راه برای مقابله با دفع حشرات استفاده از توری هایی می باشد که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می گردد.

توری پلیسه آکاردئونی

اما برای انتخاب مناسب توری پلیسه پنجره دوجداره دفع حشرات برای درب و پنجره دوجداره به چه نکته هایی باید توجه کرد؟ شرکت آرشاوین تولید کننده درب و پنجره UPVC، خط تولید نسل جدیدی از توری های درب و پنجره دوجداره با عالی ترین کیفیت را برای عرضه به شما مشتریان گرامی راه اندازی کرده است. مکانیزم توری پنجره دوجداره کاملا با مکانیزم توری های قدیمی متفاوت است و دارای قاب ثابت هستند و همچنین از توری های غیر فلزی (جنس توری پلیسه اکاردئونی) استفاده می گردد.

عمدتا از توری اکاردئونی برای انواع درب و پنجره ها استفاده می شود و قیمت توری پلیسه به صورت مترمربعی محاسبه می گردد. در قسمت انتهای این مطلب نحوه محاسبه قیمت توری پنجره پلیسه بیان شده است.

 

 

مزایای توری پلیسه پنجره دوجداره:

  • استفاده از فریم آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک
  • استفاده از بهترین مواد مصرفی
  • مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
  • ایزوله نمودن کامل محیط منزل شما
  • قابلیت نصب بر روی انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی
  • باز و بست آسان توری

طرح توری پلیسه

 

انواع توری پنجره

توری نسل جدید درب و پنجره ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود که در زیر به شرح آن پرداختیم:

∗ توری ثابت و لولایی پنجره دوجداره

از جمله ویژگی های توری های ثابت، نصب آسان بدون نیاز به پیچ و قابلیت جابجایی می باشد و مخصوص پنجره های یو پی وی سی کوچک است. بطور معمول در پنجره های سرویس بهداشتی از این نوع توری استفاده می گردد.

توری ثابت پنجره

∗ توری رولینگ افقی و عمودی پنجره دوجداره

حالت بازشو این مدل از توری ها بصورت افقی و عمودی می باشد که حالت عمودی آن مخصوص پنجره های کوچک و حالت افقی در درب و پنجره یو پی وی سی قدی استفاده می شود.  فشار زیاد بر روی قطعات رول شونده و قسمت انتهای توری در توری رولینگ، موجب از کار افتادن توری خواهد شد بنابراین این نوع توری پیشنهاد نمی شود.

قیمت توری رولینگ پنجره

 

توری پلیسه افقی و عمودی پنجره دوجداره

توری پلیسه بر روی انواع بازشو درب و پنجره یو پی وی سی استفاده می گردد و بیشترین سفارش مشتری را از آن خود کرده است. بازشوی دو طرفه افقی آن مختص درب و پنجره های با عرض زیاد می باشد. کارکرد این نوع توری کاملا ساده می باشد و بصورت مکانیکی با کمک دست باز و بست خواهد شد.

توری پلیسه اکاردئونی

 

انواع توری پلیسه آکاردئونی:

       – توری افقی

       – توری عمودی

        – توری دوطرفه افقی

        – توری دبل فریم (قابل شست وشو)

 

 

 

قیمت مترمربع توری پلیسه اکاردئونی

قیمت توری پلیسه دوطرفهتوری پلیسه از قاب آلومینیومی، ستون بازشونده آلومینیومی، توری پلیسه (از جنس پلی استر یا فایبرگلاس)، قطعات اتصال پلاستیکی و نخ توری (برای رگلاژ و ایستادگی توری) تشکیل شده است و به همین دلیل قیمت توری پلیسه بصورت کلی و مترمربعی اعلام می شود. برای استعلام قیمت متر مربع توری پلیسه کافیست عرض و ارتفاع لنگه بازشوی مورد نظر را در هم ضرب کنید که حاصل آن اندازه مترمربع توری است. ابعاد بدست آمده را در قیمت مترمربع توری پلیسه ضرب نموده و عدد نهایی قیمت توری پنجره شماست.

با توجه به جنس توری، نوع قاب آلومینیومی قیمت توری پلیسه متفاوت است.

یکی از مواردی که موجب تغییر قیمت مترمربع توری پلیسه می شود، رنگ و نوع فریم توری است. در صورتیکه درب و پنجره دوجداره و یا آلومینیومی، رنگی غیر از سفید داشته باشد رنگ قاب توری آکاردئونی نیز به همان صورت تغییر پیدا می کند که موجب افزایش قیمت توری خواهد شد. مورد دوم مدل توری است، در حالت ساده توری بصورت پلیسه از یک جهت بازو بسته می شود، حالتهای دیگر مانند توری پلیسه دوطرفه ( از هر دوطرف باز می شود و در وسط به یکدیگر می رسد) و توری دبل فریم ( قابلیت برداشتن توری برای شست و شو) قیمت توری را افزایش خواهد داد.

انواع توری پلیسه

               

 

نحوه اندازه گیری توری پلیسه

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان