حالات بازشو پنجره UPVC

یکی از نکات مهم در خرید پنجره UPVC انتخاب مناسب حالت بازشو پنجره UPVC می باشد که درب و پنجره upvc از نظر حالات بازشو پنجره دوجداره به دسته های زیر تفکیک می شوند:

 

بازشو پنجره UPVC ثابت (turn)

این نوع حالت  پنجره یو پی وی سی از پرکاربردترین اجزای پنجره دوجداره می باشد و بصورت ترکیبی با دیگر حالات بازشو بکار می رود. همچنین بدلیل ثابت بودن (fixed) بالاترین میزان عایق بندی حرارتی، برودتی، گرد و غبار و همچنین آلودگی های صوتی را نیز دارا می باشد. در پنجره upvc ثابت از یراق آلات استفاده نمی شود، بهمین خاطر ارزانترین نوع پنجره یو پی وی سی دوجداره محسوب می شود.

برای اطلاع از درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی ثابت کلیک کنید.

 

پنجره UPVC ثابت

بازشو پنجره upvc تک حالته (turn)

این نوع حالت بازشوی پنجره یو پی وی سی باز شدن بر روی یک محور به صورت افقی میباشد و با نام پنجره دوجداره لولایی نیز معرفی می شوند. این دسته از پنجره های یو پی وی سی بدلیل حالت بازشو تک حالته رتبه دوم از لحاظ قیمت ارزان را دارا بوده و هزینه کمتری برای مشتری دارد.

 

برای اطلاع از درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی تک حالته کلیک کنید.

بازشو پنجره یو پی وی سی سایبانی (Awning)

این نوع پنجره یو پی وی سی به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و نیز قابلیت تغییر جهت بازشو( از بالا به پایین و برعکس) از داخل به بیرون و برعکس با توجه به سلیقه و نوع درخواست مشتری را دارد. این نوع حالت بازشو در پنجره یو پی وی سی سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی، استفاده می شود.

پنجره UPVC تک حالته
 

 

پنجره یو پی وی سی دوحالته (tilt&turn)

از مشخصه های این حالت از پنجره یو پی وی سی باز شدن بر روی دو محور عمودی و افقی با یک دستگیره میباشد. از مزایای این حالت بازشو عایق بودن در برابر نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و صدا نسبت به یراق آلات پنجره یو پی وی سی تک حالته  را نام برد و همینطور با استفاده از باز شوی عمودی میتوان از بدون جابجایی پرده  جریان هوای بیرون استفاده کرد.استفاده از یراق آلات آلمانی (روتو – شورینگ) برای پنجره یو پی وی سی دوحالته توصیه میشود.

 

برای اطلاع از درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی دو حالته کلیک کنید.

 

بازشو پنجره UPVC دوحالته

 

درب و پنجره یو پی وی سی آکاردئونی (folding upvc)

این نوع از محصولات برای درب و پنجره یو پی وی سی با عرض بیشتر از سه متر استفاده میشود و همچنین در پارتیشن بندی هایی که نیاز می باشد به صورت موقتی ارتباط آنها با هم قطع شود ویا در درب بالکنهای منازل که عرض زیادی دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

پنجره upvc اکاردئونی

 

پنجره یو پی وی سی دو لنگه باز شو (مدل فرانسوی)

این بازشوها بدون اینکه ستون یا مولیونی در وسط درب و پنجره یو پی وی سی، باز و بسته میشوند. زیبایی مناظر را به سبک فرانسوی.

پنجره UPVC فرانسوی

 

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

این پنجره یو پی وی سی جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. از لحاظ عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار واتلاف انرژی فوق العاده بوده ، پروفیل UPVC مورد استفاده در پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی آنها همانند دربهای ون میباشد. این نوع پنجره ها زیبایی وعایق بندی بهتری نسبت به پنجره یو پی وی سی کشویی دارند.


 

 

پنجره یو پی وی سی مدل کلنگی (Tilt)

این حالت بازشو به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و همچنین قابلیت تغییر جهت بازشو ( از بالا به پایین و برعکس) از داخل بالا به بیرون و پایین به بیرون با توجه به سلیقه و نوع سفارش مشتری را دارد.

پنجره یو پی وی سی با حالت بازشوی کلنگی قابل استفاده در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی می باشند.

پنجره upvc دوحالنه

پنجره upvc

 

بازشو پنجره  UPVC کشویی (sliding)

سیستم بازشوی این نوع پنجره یو پی وی سی به صورت (sliding) ریلی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع درب و پنجره یو پی وی سی می توان عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده، عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن و قابلیت نصب کتیبه را نام برد. پنجره دوجداره کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. در مواردی که عایق بودن در برابر نفوذ آلودگی هوا، صدا و انتقال دما اهمیت ویژه ای دارد، پنجره تک حالته و دو حالته بیشتر توصیه میشود.

پنجره upvc کشویی

 

بازشو پنجره UPVC محوری(پنجره یو پی وی سی دایره ای)

بازشو محوری از مناسب ترین حالات بازشو برای پنجره های UPVC دایره ای شکل می باشد.

پنجره upvc مدلدار

 

آرشاوین آسایش زندگی نوین

تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان