درباره ما

بزرگترین کارخانه درب و پنجره دوجداره شرق تهرانمفتخریم که با بیش از 10 سال سابقه تولید درب و پنجره UPVC دوجداره، بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده درب و پنجره UPVC در شرق تهران باشیم. ما با استفاده از ماشین آلات هوشمند و بروز اروپا، همچنین نیروی جوان،متخصص و مجرب همواره به کیفیت محصولات و رضایت مشتریان خود می اندیشیم.

 

 

 

ماشین آلات مورد استفاده در مجموعه آرشاوین از دو شرکت آلمانی اوربان URBAN و روتوکس ROTOX می باشد. برش پروفیل توسط دستگاه دوسر برش انجام می شود. این دستگاه موجب بالا رفتن سرعت برش و تولید خواهد شد. برای جوش پروفیل، از دستگاه چهارسر استفاده می شود که در تصاویر (تصویر اول سمت راست) قابل مشاهده است. استفاده از این دستگاه موجب بالارفتن کیفیت جوش، کاهش خطای انسانی و همزمانی جوش هر چهارگوشه پنجره یا درب UPVC می شود.

 

کارخانه درب و پنجره UPVC آرشاوین

 

پس از جوش پروفیل، قسمت هایی باقیمانده روی نقاط جوش بوسیله دستگاه CNC تمیز کن، بدون دخالت اپراتور انجام می گردد.

 

ماشین آلات آلمانی ساخت درب و پنجره UPVC

 

شیشه های دوجداره مصرفی بصورت صنعتی با گاز آرگون و همچنین توری پلیسه نصب شونده در درب و پنجره UPVC آرشاوین با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید می گردد.

استراتژی و هدف بلند مدت مجموعه موجب شده در هر ساعت به مشتریان وفادار و همیشگی ما اضافه گردد و خانواده چند هزار نفری آرشاوین بر پایه اعتماد به مجموعه آرشاوین و نه برند محصولات شکل گیرد. ما با اتکا به دانش فنی، نظرات مشتریان، تحقیقات و آزمایشات قسمت بازرگانی مجموعه آرشاوین، مواد اولیه خود را از بهترین برند های پروفیل، یراق آلات و شیشه چند جداره صنعتی موجود در بازار داخلی و خارجی تامین می کنیم.

 

محصولات آرشاوین

شرکت آرشاوین با توجه به نیازهای مشتری تنوع محصولات خود را به موارد زیر تقسیم بندی کرده است:

آرشاوین تولید کننده درب و پنجره UPVCپنجره  دوجداره UPVC

درب UPVC دوجداره، عایق

✔ آلاچیق شیشه ای UPVC

✔ پارتیشن دوجداره UPVC

✔ توری پلیسه درب و پنجره

✔ شیشه دوجداره

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان