پنجره دوجداره آلوپلاست

آلوپلاست با مالکیت خانوادگی در سال 1982 در شهر اتلینگن آلمان تاسیس شد. آلوپلاست با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید پروفیل آلمانی و درب و پنجره دوجداره آلمانی یکی از پیشگامان تکنولوژی در این عرصه می باشد. اعتبار، کیفیت سازگار و نوآوری از نکات نیل به موفقیت این شرکت در تولید درب و پنجره آلمانی است. پروفیل آلوپلاست با شعار کیفیت الویت ماست –  در تمامی زیر فرایندها، موفق به اخذ گواهینامه های زیر می باشد.

 

استاندارد های پنجره دوجداره آلوپلاست

استاندارد RAL پنجره آلوپلاست استاندارد Ral براساس معیار و شرایط  کیفی معین صادر شده و بطور منظم تحت نظارت موسسات و آزمایشگاه های مستقل مانند SKZ, Süddeutsches Kunststoff-Zentrum and IFT, Institut für Fenstertechnik  قرار می گیرد. درب و پنجره UPVC آلوپلاست دارای نشان استاندارد Ral  بوده و بطور مستمر شرایط کیفی محصولات بررسی می گردد.

 

استاندارد CE استاندارد CE نشان دهنده انطباق محصولات براساس دستورالعمل ها و استانداردهای اروپایی بوده و توسط کمیته استاندراد سازی CEN صادر می شود. پنجره دوجداره آلمانی آلوپلاست کلیه شرایط استاندارد CE را برآورد و بصورت منظم توسط موسسه IFT مورد بازرسی قرار می گیرد.

 

 

گواهینامه ISO-9001 گواهینامه ISO-9001 بیانگر مدیریت کیفیت جامع و بهبود مستمر شرایط تولید است که تحت نظارت موسسه استاندارد بریتانیا قراردارد. پروفیل آلمانی آلوپلاست به مدت 20 سال مورد تایید شرکت ISO می باشد.

 

 
 SKZگواهینامه skz  از بزرگترین موسسات معتبر و تایید شده در اروپا برای نظارت بر تضمین کیفیت بیش از 900 محصولات برای400  شرکت است.

 

 

برند آلمانی پنجره دوجداره آلوپلاست با خصوصیات ویژه  خود، بیشترین سهم بازار درب و پنجره دوجداره اروپا را در اختیار دارد. از جمله خصوصیات آلوپلاست می توان سطح کیفی بالا، تکنولوژی روز دنیا، خلاقیت و نوآوری در بهینه سازی محصول را می توان نام برد. قیمت پنجره آلمانی آلوپلاست تقریبا نسبت به پنجره های UPVC با برند ایرانی و ترک ضریب 1.75 تا 2 را در بر میگیرد. که عمده عوامل تاثیرگذار بر قیمت پنجره آلوپلاست را پروفیل و یراق آلات (یراق آلات آلمانی با برند های روتو و جی یو معمولا استفاده می شود و استفاده از یراق با برند ترک برای پروفیل آلمانی غیر منطقی است) تشکیل می دهد.
برای استفاده بهینه از فضای دسترس، پنجره آلمانی آلوپلاست بیشترین تنوع پروفیل را به مشتریان خود عرضه می کند. از جمله پنجره آلمانی و یا پروفیل آلوپلاست می توان پنجره IDEA 4000 و Multi Sliding را نام برد. برای اطلاعات بیشتر بر روی محصولات پنجره دوجداره آلوپلاست زیر کلیک کنید:

پنجره UPVC آلوپلاست پنجره دوجداره آلوپلاست

 

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان