پنجره دوجداره فیرات

فیرات در سال 1972 در زمینه تولید مصالح پلاستیکی صنعت (پروفیل درب و پنجره دوجداره فیرات Firat، وین هاوسWinhouse، گدیزپن Gedizpen ،لاستیک درزگیر پنجره دو جداره EPDM، گالوانیزه پنجره UPVC، لوله های بهداشتی، سیستم کرکره درب و پنجره دوجداره، ورق PP و PE، سیستم های لوله زهکشی، سیستم های آبیاری قطره ای، لوله های محافظ کابل های ارتباطی) با در نظر گرفتن تولید با حداکثر کیفیت و تنوع بالای محصول تاسیس شد و توانست عهده دار بخش عظیمی از صادرات ترکیه شود و همچنین بعنوان پیشرو در این صنعت The export leader of sector و جزء پنج کارخانه برتر در زمینه تولید محصولات متنوع در اروپا شناخته شده است.

پروفیل فیرات ترکیه

 

پنجره دوجداره فیرات

تنوع محصولات فیرات بالغ بر 5000 نوع و براساس تولید یکپارچه انجام می شود. در این مجموعه تولید محصولات بر پایه هدف قراردادن بخش های مختلف از جمله صنعت ساختمان، کشاورزی، خودرو، پزشکی، لوازم خانگی(مبتنی بر پلاستیک) می باشد و تمامی قطعات مورد نیاز برای تکمیل یک محصول (بطور مثال پنجره دو جداره که شامل پروفیل فیرات، یراق آلات، شیشه دو جداره، پیچ مخصوص، لاستیک درزبندی EPDM) بدون وابستگی به سایر کارخانه ها در کارخانه فیرات تولید می شود.

 

کارخانه فیرات پن

فرایند کنترل کیفیت در فیرات در سه فاز کنترل کیفیت ورودی، فرایند و محصول نهایی انجام می شود:

  • تمامی مواد خام ورودی در خط تولید کنترل کیفی می شود.
  • کنترل کیفی فرایند در تمامی خطوط تولید با استفاده از نمونه برداری اجرا می شود. نمونه ها در مدت زمانی کوتاه در آزمایشگاه های فیرات بر اساس استاندارد ملی TSE و استانداردهای بین المللی DVGW، SKZ، ASTM، ISo بررسی می شود و محصولات فیرات بویژه پروفیل درب و پنجره فیرات تمامی استانداردهای یک پروفیل آلمانی را دارا می باشد.
  • محصول نهایی در انتهای خط تولید قبل از حک کردن اطلاعات تولید، کنترل کیفی می شود و بطور اتوماتیک بسته بندی می شود.

آزمایشگاه پروفیل UPVC

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان