page contents
982188783044+

پنجره ویستابست سری 60

پنجره ویستابست سری 60

یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های ویستا بست در ساخت پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل های سری 60( عرض 6 سانتی متر) با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رده اول پنجره UPVC ویستابست، رعایت استاندارد و همچنین ضخامت 3 میلی متری برای دیواره های اصلی می باشد. همچنین از این سری پروفیل می توان برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست استفاه کرد.

پروفیل پنجره ویستابست

پروفیل فریم این مجموعه در سه شکل تولید می گردد که به پروفیل قاب، قالب بلند و قاب بازسازی تقسیم بندی می گردد. این پروفیل قابلیت استفاده از نوارهای درزبندی مخصوص اتصال به پروفیل یا شیشه را دارد و قاب بلند آن، استفاده از یراق آلاتی که قابلیت نصب روی فریم را دارند را میسر می کند. پروفیل قاب بازسازی پنجره دوجداره ویستابست نیزبرای تعویض پنجره قدیمی استفاده شده و با توجه به لبه بازسازی(34.5 میلیمتر) آن پنجره قدیمی را کاملا می پوشاند.

پنجره ویستابست

مقاطع سایر پروفیل های سری 60 ویستابست را در زیر می توانید مشاهده فرمایید. این محصولات قابلیت استفاده از یراق آلات با آخرین استانداردهای اروپا را داراست.

انواع پروفیل ویستابست

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین