page contents
982188783044+

پنجره ویستا بست سری 70

پنجره ویستا بست سری 70

با ارزیابی نیاز بازار و با توجه تنوع شرایط محیطی،پنجره ویستابست اقدام به طراحی و تولید پروفیل درب و پنجره UPVC با عرض 7 سانتی متر(سری 70) نموده است که علامت ثبتی آن(ویستابست) در 35 کشور به ثبت رسیده است. این پروفیل پنجره دوجداره با ضخامت 3 میلیمتر و دارا بودن 5 محفظه تاثیر بسزایی در اتلاف انرژی نسبت به سری 60 دارد و برای شرایط آب و هوایی سخت نیز ایده آل می باشد.

پنجره ویستا بست سری 70

درب و پنجره دو جداره تولید شده با این پروفیل همچنین قابلیت نصب در ارتفاعاتی که فشار باد بسیار است و یا از لحاظ ابعاد پنجره بزرگ می باشد، را داراست و ظاهری زیبا به نمای ساختمان و پنجره های آن می دهد. سری 70 پروفیل درب و پنجره ویستا بست قابلیت نصب شدن در پروژه های تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره را ندارد.

 پنجره ویستا بست

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید، تفاوت بین سری 60 و سری 70 ویستابست در تعداد حفره های موجود و همچنین عرض زیرین پروفیل می باشد.

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین