پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک 

درباره پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک Wintech از اواخر سال 1980 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیلهای upvc مورد نیاز صنعت ساختمان در ابعاد و مقاطع مختلف آغاز نموده و با بیش از سه دهه فعالیت،پروفیلهای تولیدی خود را در بازار مصرفی کشورهای مختلف عرضه نمود. با توجه به عرضه و فروش پروفیل درب و پنجره دوجداره وینتک در ایران طی چندین سال گذشته شرکت آدوپن پلاستیک تصمیم به احداث کارخانه پنجره دوجداره وین تک در ایران نمود و فاز یک کارخانه وینتک در ابتدای آبان ماه سال 90 در زمینی به وسعت 36000متر مربع و زیر بنای تولیدی به وسعت 16000متر مربع در شهرک سرمایه گذاران خارجی تبریز افتتاح و شروع به فعالیت ، تولید و عرضه انواع پروفیلهای upvc وینتک استاندارد مورد نیاز این صنعت نمود.

 

مشخصات پنجره دوجداره وین تک

 

کارخانه وین تکتکنولوژی و ماشین آلات پروفیل وینتک:

در مجموعه های صنعتی پنجره دوجداره وینتک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود اروپایی در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان  اقدام به تولید پروفیل های درب و پنجره دوجداره upvc با بالاترین استاندارد ها کرده است. همچنین برای ساخت پروفیل وینتک از بهترین مواد اولیه های اروپایی استفاده می گردد.

 
 

 

 

رنگ بندی پنجره دوجداره وینتک:

پروفیلهای upvc به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه سفید تولید میشود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه وترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده،به طوریکه در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد.در کارخانه جات پنجره دوجداره وین تک در ایران سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیلهایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد.

پنجره لمینت وینتکدر کارخانه جات صنعتی وینتک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید و فروش پروفیل وین تک با پوشش رنگی لمینت Exterior Foil نموده است که از شرکت های معتبر اروپایی از قبیل RENOLIT آلمان تهیه میگردد. در حال حاضر پروفیل های لمینت به رنگ های بلوطی تیره Dark oak ، بلوطی روشن Golden Oak ، کاکائو براون Charcoal Brown و خاکستر Wintech gray موجود است. اگر بخواهیم نسبت قیمت پنجره لمینت وینتک به قیمت پنجره وین تک سفید را محاسبه کنید، عددی بین 28 تا 38 درصد مجموع کل فاکتور را خواهیم داشت.

 

تنوع طرح به انتخاب مشتریان:

سروی
گردویی
بلوط طلایی
بلوط معمولی
ماهون
خاکستری روشن
زغالی
انتیک
آلومینیوم با اثر قلم‌مو
وینچستر
با قلم‌موی نقره‌ای
فولاد آبی
سفید
ماکور
درخت شیپوری
بلوط سیاه
سبز تیره
کرمی
بلوط خشن
نقره‌ای
خاکستری

 

 

 

 

 

 

   کنترل کیفی پروفیل وینتک :

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات پنجره دوجداره وین تک طی فرایندتولید، پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره وینتک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.از پروفیل وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد از ارسال پروفیل به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید. کنترل کیفی انجام شده موجب افزایش کیفیت محصول نهایی پنجره دوجداره وین تک خواهد شد.

کیفیت پنجره دوجداره وین تک* تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی کراد

* تست مقاومت حرارتی تا 40-  درجه سانتی گراد

* تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش

* کنترل شفافیت رنگ سطوح پنجره دوجداره وین تک

* کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل

* کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر

* کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

* کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل

در کارخانجات پنجره وینتک طی مراحل بسته بندی، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

بدلیل کیفیت بالای محصولات وین تک، کلیه پروفیل های بدون روکش شامل 10 سال گارانتی و بیمه تضمین کیفیت کالا (بیمه ایران)  می باشد. امیدست که با رضایت شما مشتریان عزیز به بالاترین سطح ترقی برسیم.

 

 

• مقایسه قیمت پنجره وینتک در حالت های متفاوت

 

تفاوت موجود در پروژه نوسازی و پروژه بازسازی (تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب) در قیمت پنجره وین تک نیز تاثیرگذار می باشد. قیمت پنجره وینتک در این دو متد انجام پروژه براساس محاسبات زیر انجام می گردد.

از سری پروفیل های W640 (عرض 6سانتی متر)، W700 (عرض 7سانتی متر) و W260 (سری کشویی تک ریل و جفت ریل) می توان در هر دوی این نوع پروژه ها استفاده کرد . تفاوت ایجاد شده در فاکتور این پروژه ها ، تنها قیمت پروفیل وین تک می باشد و به مواردی که در فاکتور قیمت پنجره دوجداره وین تک درج می شود.

همچون شیشه دوجداره، زوار وین تک و یراق آلات بستگی ندارد.

 

 در زیر مقایسه قیمت پنجره دوجداره وینتک بیان شده است :

 قیمت پروفیل وین تک: پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260

 زوار وین تک: بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود.

 شیشه دوجداره: یکسان می باشد.

 یراق آلات: یکسان می باشد ( درصورت استفاده از یراق آلات تک حالته  یا دوحالته در هر سه حالت)

* تفاوت در قیمت پروفیل وینتک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین مفهوم که هر چقدر پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند. همچنین هزینه تعویض پنجره های قدیمی موجب تغییر قیمت پنجره وین تک خواهد شد.

 

برای سفارش درب و پنجره دوجداره وین تک با ما تماس بگیرید : 88783044-021

 

 

 

گارانتی پنجره وینتک

 

گارانتی پنجره دوجداره وینتک:

 

پروفیلهای تولیدی توسط کارخانه های وینتک  در صورت استفاده و نگهداری صحیح پنجره دوجداره وین تک دارای 10 سال گارانتی در مقابل تغییرات رنگ و حالت در برابر عوامل و شرایط جوی و محیطهای طبیعی میباشد.

جهت نگهداری صحیح از در و پنجره  UPVC وینتک رعایت شرایط ذیل الزامی می باشد: 

شرایط نگهداری از پنجره دوجداره وینتک :

 • کلیه برچسب های محافظ روی پروفیل بلافاصله تا حداکثر طی 45 روز از تاریخ نصب درب و پنجره ها بایستی جدا شود در غیر اینصورت هرگونه تغییر رنگ احتمالی یا عدم جدا شدن محافظ پروفیل شامل گارانتی نخواهد شد.
 •  
 • استفاده از ابزارآلات تیز و برنده و زبر جهت تمیز کاری شامل گارانتی نمی گردد.
 • برای نگهداری صحیح پروفیل upvc استفاده شده در درب و پنجره UPVC باید دقت لازم و کافی انجام گیرد و در آخر هر شش ماه یکبار با آب و صابون نظافت شوند تا از رسوب گرد و غبـار و ذرات معلق موجود درهوا جلوگیری شود.
 •  
 • هرگونه تغییر رنگ و تغییر حالت پروفیل پنجره دوجداره وین تک در اثر بکارگیری مواد شیمیایی، تمیزکننده های اسیدی و حلالهای صنعتی که موجب متصاعد شدن گازهای کلر، فسفر و یا گوگرد گردد شامل گارانتــــی پروفیل وینتک نمی باشد.
 •  
 • پروفیل های UPVC نبایستی تحت شعله مستقیم آتش یا دستگاه های حرارت زا قرار گیرند. چنانچه پروفیل های UPVC در مجاورت شعله مستقیم قرار گرفته و باعث دفرمگی پروفیل گردد شامل گارانتی نمی شود.

شرایط استفاده از گارانتی پنجره دوجداره وینتک:

 • به اطلاع خریداران می رساند کلیه پروفیل های مصرفی بدون روکش  در سیستم درب و پنجره شما با برند وینتک از تاریخ نصب با رعایت شرایط مندرج در برگه گارانتی به مدت 10 سال از بابت تغییر رنگ، انحنا و تغییر شکل در پروفیل دارای گارانتی می باشد.
 •  
 •  • در صورتیکه ایرادات مشاهده شده در درب و پنجره های ساخته شده ناشی از عــــدم استفاده از پروفیل تقویتی گالوانیزه استاندارد و یا عـدم رعایت اصول تولید، نصب و مونتاژ پنجره باشد شامل گارانتی نخواهد شد.
 •  
 • هرگونه صدمات و ایرادات ناشی از نشست ساختمان، آتش سوزی و بروز بلایای طبیعی مانند: سیل، زلزله و… شامل گارانتی نمی شود.
 •  
 • درب و پنجره دوجداره ای شامل گارانتی می باشد که تمام پروفیلهای مصرفی و کمکی آن پروفیل وین تک باشــد.
 •  
 • خریدار باید در حفظ و نگهداری برگه گارانتی و فاکتور خرید پنجره دوجداره وینتک دقت لازم را داشته باشد و جهت برخورداری از شرایط گارانتی ارائه این مدارک الزامی می باشد. شایان ذکر است درصورت مفقود شدن کارت گارانتی المثنی آن صادر نخواهد شد.
 •  
 • گارانتی شامل محصولاتیخواهد بود که از نمایندگی مجاز پنجره وینتک خریداری گردیده  مشخصات ذکر شده در برگه گارانتی شامل کد نمایندگی و نام نمایندگی در قرارداد فی مابین و یا فاکتورخرید پنجره دوجداره وینتک و یا صورتحساب ارائه شده توسط نماینده مجاز درج گردیده باشد.
 •  
 • جهت برخورداری از شرایط گارانتی، خریدار بایستی اطلاعات دقیق کارت گارانتی را ظرف مدت 30 روز از تاریخ دریافت برگه گارانتی در سایت رسمی شرکت وین تک www.wintech.ir ثبت نمـاید.
 •  
 • این ضمانت نامه تا ده سال پس از تاریخ نصب درب و پنجره دوجداره اعتبار دارد.

 

 

 

پنجره دوجداره سری 60 وین تک

پنجره دوجداره سری 700 وین تکپنجره دوجداره سری تک ریل کشوییپنجره دوجداره سری جفت ریل کشویی وینتک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان