پنجره وینتک کشویی

نحوه بازشو کشوییمیزان عایق بندی پنجره وینتک کشویی و قیمت پنجره دوجداره وین تک چقدر است؟ پنجره دوجداره کشویی وین تک از محبوبترین و بهینه ترین حالتهای بازشو پنجره دوجدارهUPVC می باشد. با این حال میزان عایق بندی این نوع پنجره دوجداره در برابر آلودگی های صوتی و گردوغبار کمتر از سایر حالت های بازشو پنجره دوجداره(تک حالته، دوحالته، آکاردئونی، پنجره upvc محوری و فولکس واگنی) می باشد. شرکت آدوپن پروفیل وینتک برای افزایش میزان عایق بندی و افزایش کارایی این محصول در درب و پنجره دوجداره وینتک از دو نوع پنجره کشویی استفاده می کند.

*در قسمت های مختلف پنجره های کشویی از لاستیک و نوار مویی استفاده می شود ک به میزان قابل توجهی عایق بندی را افزایش می دهد.

 

پنجره دوجداره کشویی شرکت وینتک با نام سری W260 شناخته می شود  و همانند دیگر محصولات وینتک به رنگ سفید با شفافیت بالا با استفاده از بهترین مواد اولیه UPVC اروپایی تولید شده است. در این سری کشویی درب و پنجره دو جدارهUPVC، دو مدل تک ریل (مونو ریل) و جفت ریل وجود دارد که به شرح خصوصیات این دو می پردازیم:

 

پنجره کشویی جفت ریلپنجره دوجداره کشویی جفت ریل وینتک

استفاده از ریل کشویی در درب و پنجره دوجداره جفت ریل وینتک موجب کاهش میزان عایق بندی این مدل پنجره دو جداره UPVC شده است. با این حال میزان عایق بندی آن نسبت به پنجره های قدیمی(چوبی و آهنی) بسیار بیشتر و محسوس می باشد و دلیل برعدم تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره کشویی نمی شود. از جمله مشخصه های این سری پروفیل وینتک، 3 محفظه بودن و عرض 8.5 سانتی آن می باشد که زیبایی خاصی به پنجره دوجداره می بخشد. در این محصول بدلیل وجود دو ریل مجزا از یکدیگر، با درخواست مشتری می توان قابلیت باز شدن هر دو لنگه را قرارداد (در صورت دولنگه بودن).

در شکل زیر برش مقطعی پنجره دو جداره کشویی وینتک را مشاهده می کنید. لازم بذکر است که قیمت پنجره دوجداره کشویی نسبت به پنجره های لولایی بالاتر است.

 

 

 

 

پنجره وین تک کشویی تک ریلپنجره دوجداره کشویی تک ریل وینتک

این نوع پنجره دوجداره وینتک، متناسب با اقلیم های مختلف آب وهوایی طراحی شده است و دارای استاندارد های روز دنیا از قبیل RAL GZ 716/1، BS EN 12608، DIN EN12608 و EN12608 می باشد. در طراحی پنجره دو جداره کشویی تک ریل به جای بکاربردن دو ریل در کنار یکدیگر، از یک ریل به همراه یک لنگه ثابت استفاده شده است که موجب افزایش میزان عایق بندی دربرابر حرارت و برودت، آلودگی های صوتی و گردوغبار می شود. همچنین می توان از شیشه سه جداره نیز در این پنجره دوجداره وینتک استفاده کرد.

در این محصول یکی از دولنگه را می توان بازشو کرد و لنگه دیگر بصورت ثابت می باشد. در تصویر جلو از برش پنجره وینتک کشویی تک ریل را مشاهده می کنید. قیمت پنجره دوجداره وین تک کشویی (تک ریل) نسبت به جفت ریل بالاتر است.

 

 

تفاوت انواع پنجره وینتک کشویی

پروفیل فریم (قاب دور) در پنجره وینتک کشویی از دو نوع سطح مقطع متفاوت تشکیل شده است که با اسامی پنجره تک ریل کشویی و پنجره جفت ریل کشویی در بازار موجود می باشد. سطح مقطع پروفیل تاثیر زیادی روی انتخاب فریم انتظار پنجره دوجداره و مقدار طاقچه لبه پنجره دارد. همانطور که در تصویر مشخص شده ابعاد سطح مقطع پرفیل کشویی تک ریل Single rail برابر با 107 میلیمتر و سطح مقطع پنجره کشویی جفت ریل Double rail برابر با 85 میلیمتر می باشد.

 

نقشه پروفیل کشویی وین تک

 

شکل زیر نحوه قرار گیری پروفیل لنگه کشویی وین تک بر روی پنجره دوجداره کشویی نشان می دهد. قسمت هایی که با ستاره مشخص شده محل قرارگیری نوار مویی بر روی پروفیل است که از ورود گرد و غبار، سرو صدا و جریان هوا جلوگیری می کند.

 

نقشه مونتاژ پنجره کشویی وین تک

 

همانطور که در مطلب معرفی پنجره وینتک کشویی دوجداره بیان شد، عایق بندی پنجره دوجداره کشویی تک ریل نسبت به جفت ریل بهتر است ( بدلیل وجود یک ریل کشویی) با این حال ابعاد سطح مقطع آن نیز سهم زیادی در انتخاب بین این دو نوع دارد. برای استعلام قیمت پنجره دوجداره وین تک با ما تماس بگیرید.

 

پنجره کشویی جفت ریلپنجره کشویی تک ریل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان