درجه عایق بندی پنجره یو پی وی سی

عایق بندی مناسب ساختمان = استفاده از پنجره UPVC مناسب = صرفه جویی در هزینه و مصرف انرژی

میزان عایق بندی پنجره UPVC

 

عایق کاری منازل توسط درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره، اهمیت و نقش بسیار زیادی در عدم نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و مقاومت در برابر نفوذ آب ناشی از باران و همچنین گرم نگه داشتن منازل در روزهای سرد و خنک نگه داشتن آن در روزهای گرم دارد.

نکته حائز اهمیت در انتخاب عایق ها، میزان مقاومت آنها در برابردما، فشار باد، رطوبت و صدا می باشد. هر قدر ضریب مقاومت آنها بالاتر باشد، عناصر ذکر شده کمتر از عایق عبور خواهند کرد و میزان آسایش شما و صرفه جویی در انرژی افزایش خواهد یافت، به همین دلیل به جای ضخامت عایق (درب و پنجره یو پی وی سی) باید مقاومت آن ها با یکدیگر مقایسه شوند.

در منازل نقاطی وجود دارند که عایق بندی آنها نقش بسیار مهمی در هدر رفت انرژی دارند مانند سقفها، دیوارهای خارجی، کف منازل، لوله های انتقال آب گرم و درب و پنجره ها. در این مقاله در مورد عایق بندی بوسیله درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره صحبت می کنیم و ضریب عایق بندی هر یک از درب های upvc و پنجره دوجداره upvc را از لحاظ حالت بازشو و شکل هندسی مورد بررسی قرار می دهیم. تمامی مطالب برای پنجره هایی با اندازه استاندارد، پروفیل 5 حفره در نظر گرفته شده است.

درب و پنجره یو پی وی سی ثابت

درب و پنجره یو پی وی سی تک حالته

درب و پنجره یو پی وی سی دوحالته

درب و پنجره یو پی وی سی سایبانی

درب و پنجره یو پی وی سی کشویی

درب و پنجره یو پی وی سی آکاردئونی

درب و پنجره یو پی وی سی هندسی شکل

 

آرشاوین تولید کننده درب و پنجره UPVC

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان