شیشه دوجداره پنجره UPVC

شیشه دوجداره چیست؟ پنجره در خانه شما، نور و روشنایی را در اختیارتان قرار می دهد، طبیعت را به کنارتان می آورد، احساس آرامش روزافزونی را به محیط زندگی شما منتقل می سازد و در آخر، یک پنجره با شیشه دو جداره مناسب می تواند پاسخگوی آسایش و امنیت شما با در کنار تماس با فضای بیرون باشد که ویژگی های خاصی را باید پذیرا باشد. یک پنجره دو جداره یو پی وی سیبه عنوان یک عایق دما(استفاده از شیشه دو جداره)، موجب کاهش مصرف میزان انرژی جهت دستیابی به تهویه مطبوع هوای داخل منزل می شود و از نفوذ آلودگی و گرد و غبار جلوگیری و همچنین بعنوان عایقی مناسب جهت کاهش انتقال صدا(استفاده از شیشه دو جداره) عمل می کند. که با نصب شیشه دو جداره  بر روی درب و پنجره یو پی وی سی این آسایش براحتی برای شما فراهم می شود.

 

قیمت شیشه دوجداره

 

شیشه دوجداره

شیشه دوجداره پنجره UPVC در پنجره‌ یو پی وی سی از دو یا چند شیشه که به طور موازی در مقابل یکدیگر بر روی یک چهارچوب پروفیل آلومینیومی قرارگرفته‌، تشکیل شده است. فرایند تولید شیشه دوجداره به این صورت است که ابتدا شیشه ها برش داده می شود و بعد فریم هایی که از مواد رطوبت گیر پر شده اند بعنوان اسپیسر مابین دو جداره شیشه قرار گرفته و به منظور درزگیری و چسباندن اسپیسر به شیشه دوجداره از چسبی ویژه استفاده می گردد. سپس در کنار پرس شیشه یو پی وی سی گاز آرگون بعنوان گازی خنثی به فضای خالی شیشه دو جداره تزریق می گردد و در آخر عایق بندی ثانویه توسط چسب پلی فولید انجام می گیرد و فرایند تولید شیشه دو جداره برای نصب به اتمام می رسد.

شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی از لحاظ رنگ دارای تنوعی می باشد که جوابگوی نیاز مشتری می باشد.

 

از ما بخواهید

شرکت آرشاوین برای آسایش خیال شما مشتریان عزیز در راستای تولید شیشه دو جداره صنعتی و ایزوله بودن این محصول در پنجره دوجداره ضمانت خود را ارائه می دهد.

 

مزایای شیشه دوجداره در کنار پنجره دوجداره

* کاهش آلودگی های محیطی ، صنعتی، صوتی

مزایای شیشه دو جداره

* کاهش اتلاف انرژی(بطور تقریبی 40 مترمکعب گاز در سال)

* افزایش ایمنی منازل

* مناسب برای شرایط مختلف آب وهوایی

* افزایش عمر مفید در و پنجره و شیشه دو جداره

* زیبایی و دوام پنجره یو پی وی سی

* مقاوم در برابر حرارت و غیر قابل اشتعال

* قابلیت نصب انواع یراق آلات

* نظافت آسان شیشه دوجداره

* سبکی در مقایسه با در و پنجره های آلومینیومی

* قابلیت بازیافت پنجره دو جداره

 

 

تفاوت شیشه دوجداره و سه جداره

 
تفاوت شیشه سه جداره با شیشه دو جداره

کدام شیشه برای پنجره دو جداره مناسب تر است؟ شیشه دوجداره یا شیشه سه جداره! شیشه سه جداره همانطور که از اسم آن پیداست از 3 پنل شیشه ای به جای 1 و 2 جداره تشکیل شده است که با اضافه شدن شیشه، اسپیسر نیز اضافه خواهد شد و گاز آرگون در فضای مابین دو شیشه تزریق خواهد شد.شیشه سه جداره

شما می توانید بجای استفاده از شیشه دو جداره در درب و پنجره UPVC دوجداره خود از شیشه سه جداره استفاده کنید. در مطالب زیر تفاوت های شیشه دو جداره را با شیشه سه جداره در درب و پنجره UPVC ، آلاچیق و پارتیشن چند جداره مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

 

میزان عبور گرما

ارزش U، مقدار گرمایی است که از یک جسم عبور می کند و هرچه این مقدار کمتر باشد، جسم موردنظر به یک جسم عایق حرارتی نزدیک تر است. ارزش U  یک شیشه تک جداره برابر 5 و این مقدار برای شیشه دوجداره برابر با 1.6 می باشد. این اعداد کارآمدی شیشه دوجداره را نشان می دهد که در آن هیچ شکی نیست.

حال با بیان ارزش U دیوار، این مقیاس ارزیابی را مفهومی تر می کنیم. میزان ارزش U یک دیوار معمولی برابر با 0.3 است که میزان اختلاف آن با شیشه برابر با 1.3 است. اما با اضافه کردن یک پنل شیشه به شیشه دوجداره و تبدیل آن به سه جداره ارزش U شیشه مورد استفاده برابر با 0.8 می شود که نصف ارزش U شیشه دوجداره و دوبرابر دیوار می باشد. همین عدد ساده بیانگر تاثیر بالا و شگرف شیشه 3جداره در میزان عایق بندی این محصول در برابر حرارت و برودت است.

 

میزان عبور صوت از شیشه دوجداره

عایق صوتیصوت از به ارتعاش در آمدن اجسام پدید می  آید. صدا بصورت موج حرکت می کند و انتقال دهنده آن هرچیزی(به جز در خلا، که صوت نمی تواند از آن عبور کند) ممکن است باشد. در حقیقت صوت با به ارتعاش درآوردن ذرات مجاور خود و ذرات مجاور آنها منتقل می شود و هرچه تعداد این ذرات کمتر باشد، میزان عایق بندی در برابر آلودگی های صوتی بیشتر است. در جامدها صوت بیشترین سرعت و در مقابل، صوت در گازها کمترین سرعت را دارد و مثال فراموش نشدنی آن قرار دادن گوش بر روی ریل قطار است.

در این صورت با قرار دادن فضای خالی در بین شیشه های یک پنجره دوجداره و استفاده از گاز آرگون(گاز خنثی) میزان عایق بندی شیشه دوجداره و شیشه سه جداره بالا می رود و البته با در نظر گرفتن شیشه سه جداره و فاصله مابین شیشه های آن می توان به این اتفاق نظر رسید که با استفاده از شیشه سه جداره، عایق بندی به طرز نا محسوسی (باحواس انسان این تفاوت قابل تشخیص نمی باشد) افزایش می یابد. نکته قابل توجه در پنجره با شیشه سه جداره این است که هر ضخامت شیشه ای، مانع از عبور فرکانس های متفاوتی می شود، در نتیجه بهتر است از 2 نوع ضخامت برای ساخت شیشه سه جداره استفاده کنیم.

 
• تفاوت قیمت شیشه دوجداره و شیشه سه جداره

قیمت شیشه سه جدارهقیمت شیشه سه جداره بطور تقریبی 1.75 برابر شیشه دوجداره است. تفاوت قیمت بدلیل اضافه شدن یک عدد شیشه تک جداره، ست اسپیسر کامل و اجرت سه جداره کردن این محصول می باشد. این اختلاف قیمت با در نظر گرفتن تفاوت در عایق بندی صوتی و حرارتی موجب شده استفاده از شیشه سه جداره کاهش یابد.

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان