عوامل موثر در قیمت پارتیشن دوجداره اداری

پارتیشن دوجداره اداری

 استفاده بهینه از فضاهای موجود در هر شرکت و سازمانی از اهمیت خاصی برخوردار است که سبب افزایش استفاده از پارتیشن دوجداره اداری و تقسیم بندی فضا می شود. امروزه تقسیم بندی سالن های بزرگ برحسب نیاز پرسنل و سازمان، بوسیله پارتیشن دوجداره اداری انجام می شود که از جمله ایده آل ترین شکل مجزا کردن محیط های اداری، کارخانه ها و شرکت ها می باشد و می توان بدون اتلاف وقت و خرابی ناشی از بازسازی، فضاهای مورد نیاز را با پارتیشن اداری دوجدارهفراهم نمود.

چرا پارتیشن دوجداره آرشاوین

سرعت بالا و سهولت نصب، زیبایی خاص،تنوع رنگ و همچنین امکان جابجایی سبب افزایش استفاده از پارتیشن دوجداره UPVC برای جداسازی فضا گردیده است. در این نوع از پارتیشن دوجداره یا پارتیشن اداری از پروفیل UPVC استفاده می  شود که همین امر سبب وزن سبک، استقامت بالا و زیبایی خاص پارتیشن اداری دوجداره گردیده است و در بازار پارتیشن جایگاهی ویژه به خود اختصاص داده است. پارتیشن اداری دوجداره از سه قسمت تشکیل شده که به پروفیل UPVC، شیشه و یراق آلات تقسیم بندی می شود که قسمت های بیان شده هریک بر روی قیمت پارتیشن تاثیر بسزایی دارد.(بدلیل متغیر بودن بودن قیمت مترمربع پارتیشن بسته به ابعاد و بازشو بودن آن، قیمت ثابتی را برای پارتیشن دوجداره UPVC نمی توان اعلام کرد).

 

پروفیل UPVC به دو مدل سری 60 و سری 70 در سه نوع ساده، لمینت و رنگی (برند ویستابست، وین تک، فیرات پن ترکیه)مجزا می شود که بطور معمول از سری 70 برای پارتیشن دوجداره اداری استفاده می شود.

 

پارتیشن سرور دوجداره

 

برای دیواره ها می توان از پنل یا شیشه استفاده کرد. پنل مذکور همانطور که در شکل زیر مشخص است از جنس UPVC و بصورت دوجداره می باشد که در میزان عایق بندی نیز موثر باشد. در حالت دوم که پارتیشن شیشه ای دوجداره نام دارد، می توان دیواره ها رو تماما شیشه در نظر گرفت و باتوجه به سفارش، از شیشه دوجداره و تک جداره (بصورت ساده یا سکوریت) در نظر گرفت که در حالت شیشه سکوریت دوجداره، پارتیشن اداری شیشه ای بالاترین قیمت را شامل می شود.

پارتیشن دوجداره محیط تولیدی

 

پارتیشن دوجداره اداری و تولیدی

برای محاسبه قیمت پارتیشن اداری و تولیدی ابعاد دیواره های مورد نظر(طول و ارتفاع دیواره های مشخص شده) را با استفاده از نرم افزار طراحی می کنیم سپس خروجی آن را که شامل مترطول پروفیل، متر مربع شیشه تک جداره یا دوجداره و تعداد یراق آلات مصرفی می باشد را دریافت می کنیم، که به این قیمت، هزینه نصب و حمل کالا نیز اضافه می گردد.

 همچنین بدلیل تنوع رنگ بالای پارتیشن اداری شیشه ای می توان از پارتیشن طرح چوب لمینت و یا پارتیشن با تنوع رنگ بالا استفاده کرد که قابلیت تطبیق با هارمونی رنگی فضاهای موجود را دارا می باشند.

 همچنین پارتیشن اداری دوجداره بدلیل رعایت استانداردهای ift، در برابر انتقال دما(سرما و گرما)، صوت و گردو غبار عایق می باشند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. همین ویژگی استفاده از پارتیشن شیشه ای را برای مکان هایی که باید نسبت به فضاهای جانبی کاملا ایزوله باشند(اطاق سرور، دستگاه های CNC، گلخانه ها، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، استخر ها و …)  را مناسب می کند.

ویژگی های پارتیشن دوجداره اداری در زیر می توانید مشاهده کنید:

* مقاومت در برابر آب و رطوبت

* عایق بودن در برابر صوت

* عایق حرارت و برودت

* عایق بودن در برابر نفوذ گردو غبار

* قابلیت جابه جایی پارتیشن اداری

* کیفیت بالای محصول

* ضخامت 20 میلیمتر دوجداره

* اختصاصی بودن ابعاد پارتیشن

* قیمت مناسب پارتیشن دوجداره و تک جداره

* طراحی زیبا پارتیشن دوجداره اداری

* تنوع رنگ بالا، پارتیشن چوبی اداری

* قراردادن بازشو در هر قسمت پارتیشن اداری

برای مشاهده تصاویر پروژه پارتیشن بندی روی گالری کلیک کنید.

 

آرشاوین، درب و پنجره دوجداره

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان