مقایسه پروفیل وین تک، ویستابست وهافمن

مقایسه پروفیل وین تک، ویستابست و هافمن در پروژه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

مقایسه پروفیل وینتک، هافمن، ویستابست

 

تنوع در برند پروفیل یوپی وی سی و کیفیت های بسیار متفاوت، انتخاب در هنگام خرید را بسیار مشکل کرده است. پروفیل های مورد استفاده در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره بدون تخریب، با پروفیل های مورد استفاده در پنجره های نوسازی متفاوت است. این نوع از پروفیل دارای لبه ای می باشد که فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را می پوشاند(در صورتی که فریم قدیمی باقی مانده باشد). در شکل لبه بازسازی و جایگاه فریم قدیمی نشان داده شده است.

این تصویر بیانگر شرایطی است که پرسنل اندازه گیری تشخیص دهد در پروژه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب از پروفیل بازسازی استفاده شود.

 

 

 

مقایسه پروفیل وین تک، ویستابست وهافمن
کدام پروفیل بهتر است؟

در این مطلب سه برند پروفیل پنجره وین تک، ویستابست و هافمن را مقایسه خواهیم کرد. برند های نام برده شده هر سه در کشورمان ایران تولید می شود. در تصویر زیر سطح مقطع برش خورده پروفیل های بازسازی را مشاهده می کنید.

 
* این سه نوع پروفیل را در موارد عرض سطح مقطع، ضخامت دیواره خارجی، تعداد حفره ها و وزن یک مترآن بررسی می کنیم:

 

مقایسه پروفیل وین تک، ویستابست

 

بیشترین سطح مقطع پروفیل: وین تک

بیشترین ضخامت دیواره خارجی پروفیل: ویستابست

بیشترین تعداد حفره: وین تک

بیشترین وزن پروفیل: ویستابست

 

مقایسه بیانگر این موضوع است، که هردو برند وینتک و ویستابست با طی مسیرهای متفاوت به یک هدف رسیده اند. این هدف رضایت مشتری و کیفیت بالای محصول می باشد.

نکته حائز اهمیت این است که پروفیل با کیفیت، یکی از شروط لازم برای داشتن پنجره دوجداره ای مناسب است ولی تنها این شرط کافی نیست. مواردی از قبیل یراق آلات، شیشه دوجداره یا چند جداره، کیفیت تولید و کیفیت نصب نیز باید در نظر گرفته شود.

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان