نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

 

تنوع طرح به انتخاب مشتریان:

سروی
گردویی
بلوط طلایی
بلوط معمولی
ماهون
خاکستری روشن
زغالی
انتیک
آلومینیوم با اثر قلم‌مو
وینچستر
با قلم‌موی نقره‌ای
فولاد آبی
سفید
ماکور
درخت شیپوری
بلوط سیاه
سبز تیره
کرمی
بلوط خشن
نقره‌ای
خاکستری

 

 

 

 

آیا تعویض پنجره قدیمی با دوجداره نیاز به تخریب دارد؟ در این مطلب نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب را توضیح می دهیم. آلودگی، گرد وغبار، شرایط آب و هوایی متغیر وبدون ثبات و آلودگی صوتی از جمله مواردی هستند که آسایش را از محل زندگی ما سلب می کند. تعویض پنجره های قدیمی از سریع ترین و آسان ترین راه های زیباسازی، بازسازی منازل است. مزایایی که تعویض پنجره قدیمی با UPVC ایجاد می کند در برابر هزینه ای که ایجاد می کند بسیار ارزشمندست.

 

یکی از فاکتور های مهم درب و پنجره upvc امکان نصب بر روی ساختمان های با درب و پنجره های قدیمی مانند پنجره آهنی، آلومینیومی و چوبی می باشد.

 

• بدون تخریب: تصور اینکه تعویض پنجره آهنی با پنجره دوجداره همراه با تخریب، بنایی، گچ کاری و رنگ آمیزی دیوار ست رایج است. این تصور موجب شده که بسیاری از افراد نسبت به تعویض پنجره قدیمی اقدام نکنند. در صورتیکه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره کاملا بدون تخریب است.

• کوتاهترین زمان نصب: تعویض و نصب درب و پنجره دوجداره برای یک واحد ساختمانی نرمال با 6 تا 8 عدد پنجره (شامل پنجره هایی با ابعاد نرمال، درب بالکن، پنجره سرویس ) بطور تقریبی 8 ساعت در یک روز زمان می برد.

• عدم ایجاد خلل در شرایط سکونت: هنگام تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب، اقدامات تعویض به صورت موازی انجام می گردد. انجام این مراحل موجب می شود که خللی در شرایط سکونت در واحد ساختمانی ایجاد نگردد. بطور مثال در فصل سرما بدلیل ورود سرمای بیرون به داخل خانه، مرحله نصب هر پنجره سریعا بعد از برش پنجره انجام می گردد.

در مطالب زیر نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب را توضیح می دهیم.

 

نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

 

نحوه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

تصاویر نحوه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره

تعویض درب و پنجره upvc یکی از آسان ترین کارهای نوسازی و بازسازی منازل میباشد، چون احتیاج به هیچ گونه تخریب، آهن کشی و بنایی ندارد. در اکثر پروژه های تعویض پنجره های آلومینیومی و آهنی، فریم اصلی (در داخل دیوار کار گذاشته شده است و شاخک های آن داخل دیوار فرو رفته) در قاب دیوار باقی می ماند.

اول از همه یک سری اقدامات است که باید شما قبل ازتعویض پنجره آهنی، آلومینیومی و نصب پنجره ها یوپی وی سی انجام دهید. در قسمت اقدامات قبل از نصب به صورت کامل در این صفحه توضیح داده شده است.

شروع تعویض پنجره

برای شروع ابتدا باز شو ها و لنگه های پنجره ها را در آورده. سپس شیشه ها را از قسمت های ثابت جدا میکنند.

سپس ستون هایی که بازشو ها بر روی آنها نصب گردیده بود برش داده و کنده میشوند. در این مرحله از کار تنها فریم آهنی دور تا دور پنجره باقی مانده و آماده نصب در و پنجره upvc بر روی آن میباشد.

سپس پنجره های upvc را بر روی فریم آهنی با استفاده از پیچ های بلند نصب می شود. پس از آن شیشه های دو جداره را بر روی پنجره نصب میکنند و در انتهای کار با استفاده از فوم و چسب بطور کامل درز گیری میکنیم . بعد از درز گیری پنجره ها را ریگلاژ کرده تا از لحاظ تراز بودن و نرمی و سفتی دستگیره ها مطمئن شویم .

شما میتوانید ضایعات باقی مانده از پنجره های قدیمی را بفروشید. با این کار بخشی از هزینه های تعویض را جبران نمایید. البته در پنجره های آلومینیومی این امر محتمل تر ست.

 


استعلام قیمت تعویض پنجره قدیمی

برای اطلاع از قیمت تعویض پنجره قدیمی بصورت مترمربع، عددی پنجره و یا مجموع قیمت کافیست با مجموعه آرشاوین تماس بگیرید. کارشناسان فروش آماده پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی هستند. برای آسایش و سرعت بخشیدن به روند دریافت پیش فاکتور، می توان به چند روش اقدام نمود:

 

ارسال عکس از پنجره های موردنظر به تلگرام آرشاوین (روی عکس کلیک کنید)

ارسال عرض و ارتفاع به صورت پیامک یا تلگرام

تماس با شرکت آرشاوین و اعلام عرض و ارتفاع درب و پنجره قدیمی

درخواست کارشناس اندازه گیری برای ابعاد گیری

 

پس از دریافت ابعاد، کارشناسان فروش در اسرع وقت پیش فاکتور و هزینه تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با پنجره دوجداره UPVC  را برای شما ارسال خواهند کرد.

 


نکات مهم در انتخاب نقشه پنجره دوجداره

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام سفارش پنجره دوجداره جدید باید در نظر بگیریم، نقشه پنجره دوجداره و تطابق آن با نقشه پنجره قدیمی ست. رعایت قوانین ساختمان و عدم تغییر نما (در صورت رضایت دیگر مالکان ساختمان تغییر نما امکان پذیرست) از جمله مواردی است که باید رعایت شود:

 

تطابق نقشه در تعویض پنجره قدیمی

تقسیم بندی پنجره: تعداد لنگه های ثابت و بازشو

رنگ پروفیل پنجره: رنگ بیرونی که مطابق نمای ساختمان باشد

عرض بازشو: برای درب و یا پنجره چه عرضی از بازشو در نظر بگیریم!

ارتفاع بازشو: بطور مثال ارتفاع درب، حداقل باید 2 متر باشد

نوع بازشو: تک حالته، دوحالته و یا پنجره دوجداره کشویی

جهت بازشو: جهت دستگیره و عدم وجود مانع

طرف بازشو: به سمت داخل و یا بیرون خانه

رنگ و نوع شیشه: ساده، مشجر یا برفی، رفلکس، رنگی!

نوع دستگیره: کلیدخور، سوئیچی، یک طرفه و یا دوطرفه

نرده و حفاظ : اتصال نرده به دیوار و یا پنجره

 

پرسنل آرشاوین هنگام اندازه گیری، تمام موارد بالا را در نظر می گیرد اما برخی از موارد وابسته به پیشنهاد، نیاز و تایید مشتری است. که بهتر است هنگام ابعاد گیری پنجره ها مشتری حضور داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر بر روی تعویض پنجره قدیمی با فرم دلخواه کلیک کنید.

 


اقدامات قبل از تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با پنجره دوجداره

هنگام نصب و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره UPVC بدلیل وجود ابزار آلات و جابجایی پنجره دوجداره، بهتر است تا فاصله یک و نیم متری از پنجره ها وسایلی مانند فرش، موکت، مبلمان، میز ناهار خوری و غیره وجود نداشته باشد. این مورد شامل پرده نیز خواهد شد و پرده ها باید از روی پنجره کاملا برداشته شود.

 

یا به عبارتی هر وسیله که احتمال آسیب دیدن آن، هنگام برش و تعویض پنجره آهنی و قدیمی وجود دارد از پنجره دور گردد.

مسیر رفت و آمد و حمل پنجره ها باید باز باشد تا احتمال برخورد با اشیاءمنزل وجود نداشته باشد.

بهتر است برای جلوگیری از ریزش گرد و غبار بر روی فرش ،مبلمان و دیگر وسایل منزل، تا فاصله دو متری روی آنها پوشیده باشد.

در کنار موارد انجام شده از سوی کارفرما، مراقبت و دقت پرسنل نصب برای جلوگیری از بروز اتفاقات نیز انجام می گردد تا محصول به بهترین نحوه ممکن نصب گردد.

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان