پارتیشن دوجداره

شرکت آرشاوین با استفاده از کارشناسان کارآمد و دانش فنی روز دنیا در زمینه طراحی و اجرای انواع پارتیشن دوجداره UPVC فضاهای اداری، مراکز درمانی، ساختمان های مسکونی، رستوران ها و هتل ها فعالیت دارد. پارتيشن يو پي وي سي (محصولات یو پی وی سی) موجب استفاده بهينه از فضاهاي سنتي يا وسيع محيط شده تا كارمندان و افرادي كه امور متفاوتي را انجام مي دهند بتوانند با فعاليت در يك مكان یکسان (تقسیم بندی شده با پنجره دوجداره) كارهاي متفاوتي را بدون تجاوز به حريم يكديگر به انجام برسانند. در اصل پوشيدگي با استفاده از پارتيشن هاي يو پي وي سي سبب مي شود كه امنيت اطلاعات ديداري بصورت كاملا محسوسي برسد و نيز با استفاده از شيشه هاي دوجداره و پنجره دوجداره مكاني امن از لحاظ شنيداري را در اختيار افراد قرار دهد و همچنين مكاني آرام بدون آلودگي صداي محيط فراهم مي شود تا كارايي كارمندان به حداكثر برسد.

پارتیشن دوجداره UPVC

 

انتخاب مناسب پارتيشن دوجداره

• استفاده از لت هاي بيشتر پارتيشن دوجداره

براي جلوگيري از مزاحمت هاي شنيداري و ديداري استفاده بيشتر از لت هاي پارتيشن دو جداره و همچنين استفاده از شيشه هاي دوجداره مات به جاي پنل يو پي وي سي توصيه مي شود. بدليل آنكه استفاده از شيشه هاي دو جداره در پارتيشن دو جداره موجب افزايش عايق صوتي مي شود كه در محيط اداري يكي از مهمترين خواسته هاي افراد مي باشد.

• ابعاد و ارتفاع پارتيشن دو جداره

كارمندان تمايل دارند كه در محيط اداري كمتر مورد تنش قرار گيرند و از مزاحمت ديداري هر رهگذري دور بمانند كه اين امر با در نظر گرفتن اندازه هاي مناسب براي ديواره هاي پارتيشن يو پي وي سي قابل اجرا مي باشد. ابعاد و ارتفاع پارتيشن از قابل توجه ترين نكات در  انتخاب مناسب پارتيشن دو جداره مي باشد، كه با توجه به فضاي در اختيار، كارشناسان زبده شركت آرشاوين شما را در اين امر راهنمايي خواهند كرد.

• تنوع رنگ پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره از تنوع رنگ زیادی مانند پنجره دوجداره(پروفیل یکسان) برخودار است.

 

 پارتیشن اداری دوجداره

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان