پروفیل upvc

ما در اینجا قصد نداریم بحث تخصصی راجع به پروفیل upvc، متریال به کار رفته در ساخت یک پروفیل بکنیم .بیشتر راجع به نقش پروفیل upvc در ساخت یک پنجره و اهمیت آن صحبت میکنیم.رنگ اصلی پروفیل upvc سفید میباشد و هر چه این رنگ پروفیل upvc سفید تر(یخچالی)باشدیکی از نشانه های مرغوبیت پروفیل upvc میباشد;

(شما میتوانید از شرکت یک قطعه پروفیل را به عنوان نمونه در خواست بکنید)

پروفیلهای با عرض 80،75،70،60 در بازار موجود میباشد، اما پروفیل مصرفی در بازار پروفیل UPVC سری 60 و سری 70میباشد.

 

 

پروفیل upvc

 

پروفیلهای نا مرغوب به مرور زمان سه مشکل اساسی پیدا میکنند:

  – تغییر رنگ پروفیل UPVC:

این شایع ترین مشکل پروفیلهای نامرغوب که عمدتا چینی هم میباشند است. این دسته از پروفیلهای درب و پنجره upvc در برابر آفتاب تغییر رنگ داده ابتدا به رنگ زرد و سپس قهوه ای سوخته تبدیل میشوند.

  – خمیدگی پروفیل upvc:

در اثر گذشت زمان پروفیلهای نا مرغوب کج شده و حالت خمیدگی پیدا میکنند و در اثر آن بازشو های پنجره به خوبی باز و بسته نمی شوند.

  – شکستگی پروفیل upvc:

اگر متریال و مواد اولیه پروفیل از لحاظ کیفی و استانداردهای UPVC مورد قبول نباشند، پروفیل در زمان نصب و یا پس از آن شکسته میشود که این وضعیت بیشتر در پروفیلهای ارزان قیمت پیش می آید.

چه باید کرد؟

تشخیص یک پروفیل  خوب و مرغوب برای برخی از مشتریان سخت و گاهی غیرممکن میباشد. اما برای اینکه بتوانید، درب یا پنجره UPVC با یک پروفیل خوب و مرغوب خریداری کنید میتوانید از شرکت مربوطه استانداردها و ضمانتهای معتبر را درخواست کنید. شرکتها تولید کننده درب و پنجره UPVC باید در قبال تغییر رنگ ،شکستگی و خمیدگی پروفیل مصرفی خود در قرار داد، ضمانتهای معتبر ارائه دهند .

 مواردی که در هنگام عقد قرارداد  باید توجه کرد .

 

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان