پنجره دو جداره فولکس واگنی

پنجره دو جداره فولکس واگنیپنجره دو جداره فولکس واگنی یکی از بهینه ترین حالات بازشوی انواع درب و پنجره UPVC است که در کنار عایق بندی مناسب خود، معماری داخلی و جانمایی فضای داخلی ساختمان را راحت تر می کند. با اینکه این نوع پنجره دوجداره بصورت کشویی باز و بسته می شود اما بدلیل نوع حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار است. قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی با در نظر گرفتن قیمت دیگر محصولات درب و پنجره UPVC از جمله تک حالته و دوحالته گرانتر است. از یراق فولکس واگنی می توان در هر برندی مانند پنجره وین تک و پنجره ویستابست و یا حتی در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب نیز استفاده کرد.

این نوع از پنجره ها جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. از لحاظ عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار واتلاف انرژی فوق العاده بوده ، پروفیل upvc مورد استفاده در این پنجره ها معمولی بوده اما یراق آلات مورد استفاده نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد.حالت بازشوی آنها همانند دربهای ون میباشد.این پنجرها قیمت تمام شده بیشتری نسبت به انواع دیگر پنجره دارد .اما هم زیبایی بیشتر وعایق بندی بهتری نسبت به پنجره ها ی کشویی دارند.

پنجره دوجداره فولکس واگنی tilt andslide در سه حالت قرار می گیرد. حالت های آن شامل حالت بسته، حالت بازشو از بالا و حالت باز می باشد. هنگام بسته شدن بدلیل چسبیدن بازشو به فریم، عایق بندی نسبت به جریان هوا و گردوغبار بصورت 100% انجام می گیرد.

 

مکانیزم پنجره دو جداره فولکس واگنی

مکانیزم پنجره فولکس واگنیبا حرکت دستگیره بصورت 90 درجه ای، پنجره فولکس واگنی همانند پنجره دوحالته از قسمت بالا باز خواهد شد. که ما می توانیم بدون جابجایی پرده جریان هوا را داشته باشیم. مکانیزم بعدی حرکت دستگیره به سمت بالا(45 درجه) می باشد که اهرم های کشویی فعال شده و پنجره UPVC بصورت کشویی به سمت راست یا چپ باز می شود. برای بستن نیز با کشیدن لنگه بازشو تا انتها، ریل فولکس واگنی، لنگه بازشو را به سمت فریم کشیده می شود و به حالت بازشو از بالا تغییر می کند. در انتها با بستن دستگیره لنگه از بالا نیز کاملا بسته می شود.

بهتر است برای باز وبست کردن پنجره دوجداره فولکس واگنی، بازشو تا انتها باز شود.

در حال حاضر برندهای یراق آلات فولکس واگنی به یراق آلات ترک و آلمان تقسیم بندی می شود که قیمت پنجره فولکس واگنی با یراق آلات آلمانی تقریبا دو برابر یراق آلات ترک می باشد. از لحاظ مکانیزم نیز به انواع نیمه اتومات، اتومات و فول اتومات تقسیم بندی می شود. در این حالت نیز قیمت ها تغییر می کند. بدلیل متغیر بودن قیمت پنجره فولکس واگنی، قیمت ها را به روز کنترل کنید.

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان