درب و پنجره وین تک

 

درباره شرکت پنجره وینتک

شرکت وینتک Wintech از اواخر سال 1980 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیلهای upvc مورد نیاز صنعت ساختمان (پنجره دوجداره وین تک) در ابعاد و مقاطع مختلف آغاز نموده و با بیش از سه دهه فعالیت ، پروفیلهای تولیدی خود را در بازار مصرفی کشورهای مختلف عرضه نمود.

با توجه به عرضه بسیار پروفیل درب و پنجره وین تک در ایران طی چندین سال گذشته شرکت وینتک تصمیم به احداث کارخانه در ایران نمود .

فاز یک کارخانه وینتک در ابتدای آبان ماه سال 90 در زمینی به وسعت 36000 متر مربع وزیر بنای تولیدی به وسعت 16000متر مربع در شهر تبریز افتتاح و شروع به فعالیت ، تولید و عرضه انواع پروفیلهای upvc استاندارد مورد نیاز این صنعت نمود.

تکنولوژی و ماشین آلات پنجره های وین تک :

در مجموعه های صنعتی شرکت وینتک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات موجود در این صنعت استفاده میگردد و با اتکا به دانش فنی متخصصان خود و بهترین تجهیزات و ماشین آلات و با داشتن 12 خط اکسترودر از شرکت krauss maffei کشور آلمان اقدام به تولید پروفیلهای درب و پنجره دوجداره upvc با بالاترین استانداردها کرده است.

رنگ بندی پروفیل پنجره وین تک :

پروفیلهای upvc به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتا بر پایه سفید تولید میشود که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و کیفیت مواد اولیه وترکیبات مواد استفاده شده در هر شرکتی متغیر بوده،به طوریکه در مقایسه با تولیدات شرکتهای مختلف، رنگ و شفافیت کاملا محسوس می باشد.

در کارخانه جات صنعتی وینتک در ایران سعی گردیده که با استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی،پروفیلهایی به رنگ سفید و با حداکثر شفافیت ممکن تولید و به بازار درب و پنجره دو جداره عرضه گردد.در کارخانه جات صنعتی وینتک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتنر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.

کنترل کیفی پروفیل پنجره  وین تک

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات وینتک طی فرایندتولید،پس ازآن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه درب و پنجره وینتک تحت تستهای مختلف کنترل کیفی قرار میگیرند.از پروفیلهای وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده و آزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی هر مقطع به انجام میرسد و در صورتی که نتایج حاصله پایین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشداز ارسال پروفیل به انبارها وواحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

*تست مقاومت حرارتی تا 150 درجه سانتی کراد

*تست مقاومت حرارتی تا 40- درجه سانتی گراد

*تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ در برابر تابش ماورا بنفش

*کنترل شفافیت رنگ سطوح پروفیل

*کنترل مقاومت نقطه جوش پروفیل

*کنترل مقاومت در برابر ضربه در دمای زیر صفر

*کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

*کنترل میزان صاف بودن سطح پروفیل

در کارخانجات وینتک طی مراحل بسته بندی، لیبل هایی بر روی یسته های پروفیل چاپ میگردد که شامل ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا، کد کالا، زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید میباشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف، قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

مقایسه قیمت پنجره وین تک در حالت های متفاوت

تفاوت موجود در پروژه نوسازی و پروژه بازسازی (تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب) در قیمت پنجره وین تک نیز تاثیرگذار می باشد. قیمت پنجره وینتک در این دو متد انجام پروژه براساس محاسبات زیر انجام می گردد.
از سری پروفیل های W640 (عرض 6سانتی متر)، W700 (عرض 7سانتی متر) و W260 (سری کشویی تک ریل و جفت ریل) می توان درهردوی این نوع پروژه ها استفاده کرد. تفاوت ایجاد شده در فاکتور این پروژه ها، تنها قیمت پروفیل وین تک می باشد و به مواردی که در فاکتور قیمت پنجره وین تک درج می شود همچون شیشه دوجداره، زوار وین تک و یراق آلات بستگی ندارد. در زیر مقایسه قیمت پنجره وین تک بیان شده است :

✔ قیمت پروفیل پنجره  وین تک : پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260

✔ زوار پنجره وین تک وین تک : بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود .

✔ شیشه دوجداره پنجره وین تک : یکسان می باشد . 

✔ یراق آلات پنجره وین تک : یکسان می باشد ( درصورت استفاده از یراق آلات تک حالته در هر سه حالت )

* تفاوت در قیمت پروفیل وینتک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین مفهوم که هر چقدر پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند.

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان