کلبه شیشه ای

کلبه شیشه ای یا سوییت شیشه ای همانند آلاچیق UPVC از پروفیل UPVC به همراه شیشه دو جداره برای دیواره ها و سقف تشکیل شده است و در کنار کاربرد، زیبایی خاصی به همراه دارد. کلبه شیشه ای بعنوان سوییتی کامل برای استراحت و گذران وقت است. عمدتا در مناطق کوهستانی و ساحلی به کار برده می شود. محل برپایی، نصب کلبه شیشه ای و همچنین طرح و نقشه (ساختار، شکل و جنس سقف و ارتفاع دیواره ها) کاملا براساس نیاز و درخواست مشتری می باشد.

برای قسمت دیواره های می توان از پروفیل طرح چوب لمینت و شیشه های سکوریت رفلکس و ساده  که حالت ایستا و ثابت دارد و برای ساختار سقف کلبه شیشه ای می توان از سقف های ایستا یا متحرک مانند شینگل، شیشه ای، پرچین و یا سفال استفاده کرد. بدلیل مجاورت کامل این کلبه با محیط خارجی از برترین برند نوع پروفیل ترکیه، فیرات(وین هاوس) با گالوانیزه ضخامت بالا و در پروفیل های اتصال آنها از قوطی های آهنی(محاسبه شده براساس سازه برای ایستا دگی کلبه شیشه ای) استفاده می گردد. در کلبه شیشه ای می توان دیواره ها را به دو صورت در نظر گرفت:

   • دیواره UPVC شیشه ای از کف تا سقف

   • تا ارتفاع 1متری دیواره آجری و در ادامه دیواره UPVC شیشه ای

مزایای کلبه شیشه ای

از مهمترین ویژگی های این نوع کلبه یا آلاچیق که بردیگر سازه های یکسان برتری دارد، استفاده از این محصول در تمامی اقلیم های آب و هوایی می باشد. در زیر تصاویر پروژه کلبه شیشه ای در منطقه فیروزکوه را مشاهده می کنید. این بنا با سازه ای کاملا مقاوم و ایستا در برابر شرایط محیطی، عایق در برابر سرما، گرما و آلودگی صوتی است. کلبه شیشه ای در فیروزکوه بصورت یک 12ضلعی (با قطر 6متر) همراه با درنظر گرفتن 3مترمربع برای سرویس بهداشتی ساخته شده است. با محاسبات صورت گرفته در سازه این بنا، اسکلت آلاچیق فشار باد و فشار وزن برف را کاملا تحمل می کند.

 

کلبه شیشه ای

در انتها کلبه شیشه ای که با استفاده از پروفیل لمینت بلوطی و سقف پرچین در کارخانه آرشاوین ساخته شده و در محل پروژه مونتاژ گردیده است.

پروژه آلاچیق شیشه ای فیروزکوه

 

 

 

تبدیل تصویر ذهنی شما به واقعیت

شرکت آرشاوین با در اختیار داشتن تیم تخصصی طراحی، طرح آلاچیق را با توجه به مشخصات درخواستی شما در کمترین زمان بصورت کاملا رایگان طراحی می کنند تا شما را در امر خرید این سازه ی زیبا راهنمایی کنند. ما به شما فضایی محصور با طبیعت و آلاچیقی گرم در زمستان و خنک در تابستان هدیه می دهیم.

برای اطلاع از قیمت آلاچیق به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

طراحی سه بعدی کلبه شیشه ای عایق

 

تصویر آلاچیق عایق

مشاوره رایگان

02188195062

02188783029

ساعات غیراداری

09122809533

مشاوره رایگان