page contents
982188783044+

روش باز و بسته کردن درب دوجداره upvc

روش باز و بسته کردن درب دوجداره upvc

 

فقل درب بالکنی

 

بسیاری از مشتریان بعد از تعویض پنجره قدیمی خود به دلیل نا آشنایی با مکانیزم باز و بسته شدن درب دوجداره یا پنجره های upvc  تصور می کنند قفل درب upvc مشکل دارد یا لازم است درب مورد نظر رگلاژ شود.

قفل-درب-دوجداره-upvc

 

نحوه باز و بسته شدن درب دوجداره

لنگه بازشو درب دوجداره بالکنی با توجه به سلیقه ی مشتری و موقعیت مکانی به دو دسته ی داخل بازشو و بیرون بازشو تقسیم میشود. که نحوه باز و بسته شدن این 2 نوع درب upvc هیچ تفاوتی با یک دیگر ندارد.

برای درب دوجداره تنها کافی است بدون حرکت دستگیره  ، لنگه باز شو را به سمت چهار چوب فشار دهیم ، زبانه قفل درب بصورت فنری عمل کرده و درب upvc  بسته می شود. البته در این حالت یه دلیل این که درب نیمه بسته است جریان هوا، گردوغبار و سروصدا از آن عبور خواهد کرد.

برای این که تمامی درز های بین لنگه باز شو و فریم کاملا گرفته شود و کاملا بتوان از عایق بندی پنجره دوجداره استفاده کرد باید دستگیره را به سمت بالا فشار دهیم زیرا این کار باعث میشود لنگه بازشوی درب به سمت چارچوب upvc کشیده شود و لنگه بازشو و چهارچوب پنجره upvc  با هم کیپ شوند.

 

قفل کردن درب دوجداره upvc

میتوانیم برای امنیت بیشتر یا در صورت لزوم از قفل پنجره دوجداره استفاده کنیم. برای قفل کردن درب دوجداره upvc  ابتدا درب را بسته و دستگیره را تا انتها به سمت بالا می فشاریم و در ادامه کلید یا سوئیچ روی سیلندر را در جهت بسته شدن درب ، تا انتها  می چرخانیم. این عمل موجب قفل شدن حرکت دستگیره می شود.برای باز کردن قفل درب، کلید را در جهت بازشدن درب تا انتها می چرخانیم. سپس دستگیره را به سمت پایین فشار می دهیم.

شما میتوانید برای درک بیشتر ویدئو مکانیزم باز وبسته شدن درب دوجداره upvc  را مشاهده کنید:

 

 

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین