page contents
982188783044+

پروفیل upvc

پروفیل upvc

 

ما در اینجا قصد نداریم بحث تخصصی راجع به پروفیل upvc و متریال به کار رفته در ساخت یک پروفیل upvc بکنیم .بیشتر راجع به نقش پروفیل upvc در ساخت یک پنجره upvc دوجداره و اهمیت آن صحبت میکنیم. رنگ اصلی پروفیل upvc سفید میباشد و هر چه این رنگ پروفیل upvc سفید تر (یخچالی) باشد یکی از نشانه های مرغوبیت پروفیل upvc میباشد; (شما میتوانید قبل از خرید پنجره upvc یا پروفیل upvc از شرکت آرشاوین یک قطعه گوشه پروفیل  را به عنوان نمونه در خواست بکنید)

پروفیل upvc با عرض 80،75،70،60 در بازار موجود میباشد، اما پروفیل upvc مصرفی در  پروفیل UPVC سری 60 و سری 70میباشد.

 

انواع رنگ پروفیل upvc

 

مشکلات رایج پروفیل upvc نامرغوب :

 

  – تغییر رنگ پروفیل UPVC :

این شایع ترین مشکل پروفیلupvc  نامرغوب که عمدتا چینی هم میباشند است. این دسته از پروفیلهای درب و پنجره upvc در برابر آفتاب تغییر رنگ داده ابتدا به رنگ زرد و سپس قهوه ای سوخته تبدیل میشوند.

  – خمیدگی پروفیل upvc :

در اثر گذشت زمان پروفیلهای upvc نا مرغوب کج شده و حالت خمیدگی پیدا میکنند و در اثر آن بازشو های پنجره به خوبی باز و بسته نمی شوند.

  – شکستگی پروفیل upvc :

اگر متریال و مواد اولیه پروفیل upvc از لحاظ کیفی و استانداردهای UPVC مورد قبول نباشند، پروفیل در زمان نصب و یا پس از آن شکسته میشود که این وضعیت بیشتر در پروفیلهای ارزان قیمت پیش می آید.

چه باید کرد؟

تشخیص یک پروفیل upvc خوب و مرغوب برای برخی از مشتریان سخت و گاهی غیرممکن میباشد. اما برای اینکه بتوانید، درب یا پنجره UPVC با یک پروفیل خوب و مرغوب خریداری کنید میتوانید از شرکت مربوطه استانداردها و ضمانتهای معتبر را درخواست کنید. شرکتها تولید کننده درب و پنجره UPVC باید در قبال تغییر رنگ ،شکستگی و خمیدگی پروفیل مصرفی خود در قرار داد، ضمانتهای معتبر ارائه دهند.

 

برند های پروفیل upvc


برند پروفیل upvc وینتکپروفیل upvc هافمنبرند پروفیل upvc ویستابست

 

پروفیل upvc وینتک                          پروفیل upvc هافمن                             پروفیل upvc ویتابست

 


 

مواردی که در هنگام عقد قرارداد خرید پنجره دوجداره یا پروفیل upvc باید توجه کرد:

یک قرار داد ساخت درب و پنجره upvc شامل چندین بند میباشد، که باید مشتریان عزیز هنگام عقد قرارداد با یک شرکت درب و پنجره سازی به آن توجه کنند.

1- مدت زمان تحویل پروژه

2- نوع پروفیل upvc مصرفی: (حتما در قرار داد نوع پروفیل مصرفی و ضمانت های مربوطه قید شود ،  درضمن

درب و پنجره ها با لیبل سر پروژه آورده شوند.) داخل کلیه پروفیل ها باید گالوانیزه داشته باشد. (می توان با آهنربا کنترل کرد)

3- نوع شیشه دوجداره: (شیشه فلوت 4*4شیشه6*4شیشه رفلکس ،ساده)قیمت شیشه ها با هم فرق میکند .

همچنین نوع شیشه برای نما بسیار مهم میباشد.

4- نوع یرق آلات: نوع یراقی که میخواهید(تک حالته ،دوحالته؛کشویی،فولکس واگنی) محصول کدام کشور ذکر شود .

5- قیمت پنجره دوجداره: در هنگام قرار داد قیمت کل پروژه با تعداد درب و پنجره که شامل (پروفیل upvc  ،یراق آلات ،شیشه، نصب، بعضا مالیات بر ارزش افزوده ،حمل )معلوم باشد.

6- نحوه پرداخت: (معمولاً 50% پیش پرداخت ، 30% هنگام تحویل و 20% بعد ازنصب و تحویل نهایی می باشد.)

 

پنجره-دوجداره

 

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

آرشاوین با چندین سال سابقه در صنعت تولید محصولات UPVC با دارا بودن نیروی متخصص و ماشین آلات روز دنیا، در همه حال به کیفیت محصولات خود می اندیشد. در این راستا پروفیل مصرفی خود را از برندهای معتبر اروپا انتخاب می کند و در حال حاضر از دو پروفیل وینتک (Wintech) و پروفیل وین هاوس (WinHouse) برای ساخت محصولات UPVC استفاده می کند.

ویدئو های آرشاوین

ویدئو تعویض پنجره قدیمی با دوجداره
نحوه تولید پنچره دوجداره آرشاوین